Kuidas puhastada väljas Led Screen

- Apr 21, 2018-

Pärast välimist prilliklaasi paigaldamist võib korrapärane puhastamine ja hooldus kriitilisel hetkel ahelas kaotada ja kasutusiga pikem. Välise ekraanipildi hooldus ei ole mitte ainult korrapärane hooldus, vaid ka igapäevases kasutuses palju tähelepanu.

Kas see on siseruumides või väljas LED-ekraan, peaksite selle kasutamisel pöörama tähelepanu käivitamise järjekorrale: lülitage arvuti selle kasutamisel sisse ja seejärel lülitage ekraan sisse, kui arvuti töötab normaalselt. Lülitage vedelkristallekraan ja seejärel arvuti välja.

Korrapärase hoolduse ajal tuleks pöörata erilist tähelepanu sellele, kas see on roostes, lekib rooste, vältida, kuna vesi on tolmu sisse viinud sisemisele lühisele, viinud ekraani ekraani ja jooneni, põhjustades püsivaid kahjustusi.

Välitöödel välitingimustes kuvar, pikka aega kannatanud tuule vihm, hõlpsasti akumuleeritav tolmuefekt mõju jälgimiseks, ekraani korpuse puhastamiseks saab kasutada puhastamiseks alkoholi, võite puhastamiseks kasutada pintslit, tolmuimejat , peab pöörama tähelepanu sellele, et ei saa otsekohe niisket rätikut otsekohe ära pühkida, mistõttu libisevad ribad välja.

Ämblikme ilmaga seoses on ebastabiilse toitepinge tõttu keelatud kasutada LED-näidikut, et vältida praeguse pinge mõju vedelkristallekraanile.

Välise päästiku näidikut ei saa pikka aega kasutada ja seda ei saa pikka aega kasutada. Kui ekraan on pikk, katkestatakse toide kaks või kolm tundi iga päev. Kui te ei pea pikaajaliselt juhitud ekraani ehitama, proovige valgustada kuni kolm või neli tundi nädalas.

Kasutaja jaoks peab igapäevane vedelkristallekraani puhastamine ja hooldus tegema ainult eespool nimetatud punkte.