Kitsas piksli pikk LED-ekraan

Kitsas piksli pikk LED-ekraan

Kitsas pikslitugeneraator LED-ekraan Kitsa pikslitugevusega LED-ekraaniga süsteem vastutab multifunktsionaalsete ja igakülgsete rakenduste eest, mille eesmärgiks on teabe vahetamine kõigi äriplatvormide vahel. Rakendusstsenaariumid hõlmavad peamiselt teaduslikku uurimistööd ja õpetamist, turvalisust ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kitsas piksli pikk LED-ekraan

C (1) .jpg

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Kitsas pikslivaba LED-ekraani süsteem vastutab multifunktsionaalsete ja kõikehõlmavate rakenduste eest, mille eesmärk on realiseerida kogu ettevõtte platvormide vahel vahetatavat teavet. Rakendusstsenaariumid hõlmavad peamiselt teaduslikku uurimistööd ja õpetamist, turvaseiret, videokonverentsi, integreeritud multimeediumisüsteemi, integreeritud juhtimist, nähtavat käsusüsteemi ja digitaalsete ettevõtete arendamist jne.


Kitsas piksli pikkuse LED-ekraani funktsioonid1. Integratsioon
NPP tooted on realiseerinud kuvarite ja välisseadmete integreeritud kontrolli. Kasutajasõbralik tegevusliides võimaldab reaalajas juhtida kõiki ühendatud arvuteid, lihtsalt puudutades operatsiooniliidest, kaasa arvatud PowerPointi esitluse ja kaugkonfiguratsiooni operatsioonide käitamine, puudutades operatsiooniliidest.

2. Juhtimiskontroll
Keskkontrolli terminal toetab võrgujaotuse juhtimist ja mitme kasutaja operatsiooni. Kasutajad saavad ekraani juhtida ühe hiire või klaviatuuri abil. Lisaks saavad operaatorid ka tarkvaraseadetes kaugjuhtimist ja interaktiivset juhtimist.

3. Mitme signaali kuva
Ekraanirežiimi tarkvara toetab kõiki signaali kujutise akna ja rakenduse akna toiminguid, sealhulgas akende vahetamist, varade seadistamist, vaba suumimist ja ülekatteid ning samuti vaba liikumist.

4. Eelplaneerimine juhtimine
Eelplaneerimise juhtimine hõlbustab plaanide redigeerimist, salvestamist, muutmist, kustutamist ja ettevalmistamist (sh kuvari akna suuruse ja positsiooni modulaarne seadistamine). Tarkvara tugi & ldquo; lühipiirang & rsquo; võti ja ajastusfunktsioon, võib see ka automaatselt kuvada hädaolukorras.

5. Ühilduvus
Ühilduvusfunktsioon võimaldab realiseerida mitut kuvasüsteemide ühendust, seda saab rakendada tuletõrjeosakonnas, avaliku julgeoleku büroos ja liikluskorralduse büroo jälgimissüsteemides.

LEDLCD.jpg

Hot Tags: kitsas piksli pigi viinud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like