Muuseumid LED-ekraan

Muuseumid LED-ekraan

Muuseumid LED kuvada kaasaegsed muuseumid, galeriid ja kogemus on tervituse külalistele uute kuvariga tehnoloogia ja ERALED on digitaalne lugude jutustamine ruumidest esirinnas. Spetsiaalselt avalikult rajatiste, ERALED digitaalse märgistused väljakutseid...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Muuseumid LED-ekraan

C (1).jpg

 

 

7(001).jpg

24(001).jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2(001).jpg

3(001).jpg

Kaasaegsed muuseumid, galeriid ja kogemus keskused on tervituse külalistele uute kuvariga tehnoloogia ja ERALED on digitaalne lugude jutustamine ruumidest esirinnas. Spetsiaalselt avalikult käitiste väljakutsetele, ERALED digitaalse märgistused lahendusi pakkuda lummav kujundlikkus ja interaktiivsust, mida saab meelitada, tegeleda, teavitada ja innustada külastajaid nagu ei kunagi varem loomisel kestev muljeid institutsioonide ja marki.

Miks ERALED Museum lahendusi?
ERALED pakub mitmeid tooteid, mis jagada tugev põhiomadustest.

 
Usaldusväärne avalike rajatiste
Alates eredat kuvatakse tugev metallist raam tööstusdisaini, alates koondatud toiteplokid ERALED's varaliste erinevus (laiendatud ebaühtlus ja Optics™) tehnoloogia plaaditud LCD video seintele, ERALED tooted on mõeldud avaliku kohti ja nõudmisi nendes keskkondades peab vastu. ERALED on juhtiv puutetundliku ekraani lahendusi pakkuda töötajatele ülim interaktiivseks suhtluseks ja usaldusväärsus.

Mõeldud disainerid
ERALED video wall ja digitaalse märgistused toodete eesmärk on luua ainulaadne tausta või pilkupüüdev teabekeskuste näitus disain. Kõnealune uuendus tööl kõik näited vabas vormis kokkulepe ERALED mosaiik arhitektuuri Video seinad ja sujuv video seinad igas suuruses. ERALED digitaalse märgistused tooted on õhuke paigaldus profiili, mis vastab ADA ilma uusi struktuure või kulukas insets.

Interaktiivseid elamusi
Väike formaat kuvab teie töötajad kasutada Külastajate sisseregistreerimine-suurem kui elu multitouch video seinad, ERALED's touch lahendusi luua interaktiivseid elamusi, mida saab jutustada, meeldejääv ja kastke külalistele teavet maailma ja inspiratsiooni.

Väga hea hinna ja integraator ja kliendi
ERALED's lahendused on projekteeritud projekteerimise, paigaldamise ja hoolduse odavam teha ja olla madalam kogukulud on optimeeritud neid avalikes keskkondades funktsioone, nagu ees teenindusega ja LED taustvalgus kujunduse. Meie tooted integreerida kohandatud inventar ja panna alates juhtiv disain ettevõtted tööstuses.


Taotlus on vaja ERALED toote
Wow tegur fuajees või fuajees ERALED mosaiik arhitektuuri Video seinad, ERALED LED Video seinad või selguse Matrix LCD Video seinad kogemusi, et luua buzz oma üldiseloomu ruumi ja hoone brändi luua. Video seinad on suurepärane ideaalne doonor tunnustamist, samuti.  ERALED LookThru läbipaistva OLED avanevad uued koostöövõimalused külalistele edastada.
Menüü lauad, piletimüügi ja vara restorani ERALED PS-seeria ja ERALED lihtsuse seeria märg isu ja autosõidu upsell ja ristsaastumise müüa tutvustusi säilitades täpsus ja järjepidevus.
Suurel ekraanil kogemus väärt lood väärt muutmälu selguse Matrix LCD Video seinad, ERALED DirectLight LED Video seinad, ERALED TVH seeria, ERALED TWA seeria või ERALED UltraRes teha suuremahuliste kujundlikkus ümbritsevale lood.
Sotsiaal- ja mobiilne kogemusi toodud ümbritsevale füüsilise keskkonnad digitaalse märgistused interaktiivne selguse Matrix MultiTouch LCD Video seina või ERALED UltraRes seeria Touch võimaldab ühe kasutaja või rühma sisu koos ultra kõrge uut moodi suhelda resolutsiooni selguse.
Usaldusväärsed ja täpsed, et kande füüsiline Inimliidese
ERALED's puuteekraaniga monitorid, sealhulgas ERALED heelium Multitouch Lai joon. Suureformaadilised touch kuvab span kuni 300" diagonal tõelist pühendumust suuremas ulatuses.

Hot Tags: Muuseumid viis kuvada, Hiina tootjad, tarnijad, tehase, hind

Küsitlus

You Might Also Like