LED-ekraani jälgimine

LED-ekraani jälgimine

LED-ekraani jälgimine Kitsa pikslipigi (NPP) LED-tehnoloogia on umbes 2 aastat asendanud traditsioonilisi LCD ja tagumised projektsioonikube. Kuna tuumaelektrijaama LED-i maksumus väheneb, ilmnevad LED-i eelised ja ROI. Kas LED juhtimiskeskused on sujuva ja pakuvad suurepärast heledust ....
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

LED-ekraani jälgimine

Kitsa pikslipigi (NPP) LED-tehnoloogia on umbes 2 aastat asendanud traditsioonilisi LCD ja tagumikku projekteerimise kuubikuid. Kuna tuumaelektrijaama LED-i maksumus väheneb, ilmnevad LED-i eelised ja ROI. LED-juhtelemendid on sujuva ja tagavad suurepärase heleduse. LED-dega ei ole juhte häirida.

Omadused

1. Integratsioon

Kujundussüsteemi ja välisseadmete juhtimiseks seadke tsentraliseeritud juhtimissüsteem. Kasutajasõbralik tegevusliides võimaldab juhtnuppu puudutades kõigile seadmetele reaalajas juhtida.

2. Juhtkontroll

Keskkontrolli terminal toetab võrgujaotuse juhtimist ja mitme kasutaja operatsiooni. Kasutajad saavad ekraani juhtida ühe hiire või klaviatuuri abil. Lisaks saavad operaatorid ka tarkvaraseadetes kaugjuhtimist ja interaktiivset juhtimist.

3. Mitme signaali kuva

Ekraanirežiimi tarkvara toetab signaali kujutise akent ja rakenduse akent, erinevate kuvari terminalide (LED ja LCD) toiminguid, sh akende vahetamist, varade seadistamist, vaba suumimist, ülekatteid ja vaba liikumist.

4. Eelplaneerimine juhtimine

Stseeni eelplaneeringu haldamine tähendab stseeni ja plaanide seadistamist, talletamist ja haldamist, mis lihtsustab plaanide redigeerimist, salvestamist, muutmist, kustutamist ja ettevalmistamist (sh kuvari akna suuruse ja positsiooni modulaarne seadistus). Tarkvara toetada & ldquo; lühipiirangut & rsquo; võti ja ajastusfunktsioon, võib see ka automaatselt kuvada hädaolukorras.

ERALED pakub ülemaailmsetele klientidele Broadcast, Control Rooms, Sports, Corporate Spaces, Rental, Staging ja Outdoor Advertising.

Hot Tags: seire indikaator, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like