Veoauto ja haagise LED-videoekraan

Veoauto ja haagise LED-videoekraan

Veoauto ja haagise LED-videoekraan, mis on täielikult integreeritud mobiilse LED-video lahendusena, on ERALED veoauto ja haagisega varustatud süsteem kompaktne, iseseisev meelelahutuslahendus, mis pakub ületamatu investeeringutasuvust. Seade on projekteeritud kiireks seadistamiseks ja ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Veoauto ja haagise LED-videoekraan

ERALEDi veoauto ja haagisega monteeritud süsteem on täielikult integreeritud mobiilne LED-video lahendus, mis on kompaktne ja isemajandav meelelahutus, mis pakub suurepäraseid investeeringutasuvust. Seade on projekteeritud kiireks seadistamiseks ja eemaldamiseks ning on varustatud ühtlaselt juhitava ruumiga. ERALED saab kohandada iga veoki või haagise mudelit, et see vastaks üksikklientide vajadustele.

Omadused

Kvaliteedilahenduste pakkuja

  • Täislahenduste pakkuja mobiilsed video tooted.
  • Valmistatud USA tehase jaoks valmis kasutamiseks.
  • Kohandatud lahendused igale rakendusele.
  • Täielik projekteerimis-ehituse inseneriteenused.
  • Olemasolevate rajatiste moderniseerimine ja täiustamine.

Iseseisvad üksused

Kergesti transporditava ekraani süsteem kiire ja hõlpsa seadistusega. Täiesti iseseisev operatsiooniga iseseisvad seadmed. Rongisisene generaator ja elektrisüsteem tähendab, et toiteallikat ei ole vaja. Reguleeritav kõrgus hüdraulika masti tõstmiseks ja pööramiseks näitab 360 kraadi. Eemaldatav ekraan, mis suudab erinevatel olukordadel ümberlülitada.

Kohandatud kasutaja vajadustele

Haagisega monteeritud või sirge tõstuki monteeritud variandid. Tugev või pehme kattega läbistussüsteem, mis kaitseb tolmu, mustuse ja prügi eest. Kohandatud pakendid, sh marginimega graafika järjepidevaks äritinuseks. Helivõimendite speakerite integreerimine. Mere- ja merekeskkonnaga spetsiaalselt projekteeritud rajatised.

Hot Tags: veoauto ja treiler viinud videovalve, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like