Koosolekuruumide LED-ekraan

Koosolekuruumide LED-ekraan

Koosolekuruumid LED-ekraan Uuendage oma Koosolekuruumi ja muutke see loovuse ja inspiratsiooni koht! Koosolekuruumi keskkond ja atmosfäär on suurim mõju osalejate tootlikkusele ja entusiasmile. Kell ERALED saame hinnata alates ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Koosolekuruumid LED ekraan

Uuendage oma Koosolekuruumi ja muutke see loovuse ja inspiratsiooni koht!


Koosolekuruumi keskkond ja atmosfäär on suurim mõju osalejate tootlikkusele ja entusiasmile. ERALED'is saame kogemustest aru saada, kuidas kohtumised üksteisega kattuvad, ja testimisvõimalusi.


ERALED pakub lõplikku lahendust digitaalse ja visuaalse haardega. Pakume state-of-the-art LED-ekraanid, mis on kohandatud suurepärase komplimentiga kohtumiseks ja visuaalse täiuslikkuse tagamiseks sujuva kuvari abil.

ERALDATAV PRANTSUSMAA

Meie ERALED-süsteemid pakuvad lisaks täiuslikule kujundusele ka teie konverentsiruumi jaoks palju rohkem:


TUTVAKSE TEIE AUDIENTE

Funktsioon tuba, mis visuaalselt ümbritseb publikut.

KASUTAJASÕBRALIK

Meie süsteemid on kasutajasõbralikud, kujundatud pistikprogrammina ja töötavad teie eelistatud platvormi sisuhaldussüsteemiga.

KÕRGE nähtavus

Kõrge kontrastsuse suhe ja laia vaatenurga moodustavad ERALED LED Meeting room lahendused muljetavaldavalt karge selge pildi igas valguses ja nõudlikus keskkonnas.

PROFESSIONAALNE PAIGALDUS

Professionaalne paigaldamine lisades ruumi prestiiži ja loovust.

KESKKONNASÕBRALIK

Meie süsteemid on keskkonnasõbralikud, energiasäästlikud ja tekitavad madalat soojuseraldust.

LED EKSPERTID

Meie kogenud LED-ekraanieksperdid juhendavad teid kogu protsessi vältel, mis aitab teil valida sobivaim kohtumisruumi ruum vastavalt teie vajadustele ja eelarvetele. Töötame teiega, et luua oma klientidele, sidusrühmadele, külastajatele ja teie meeskonnale huvipakkuv kogunemiskogemus.Hot Tags: koosolekuruumid LED displei, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like