Media LED-ekraan

Media LED-ekraan

Televisiooni meediumi LED-ekraan Tuuleenergia UHD-televisiooni meediaseadme LED-ekraaniga ja nutikate juhtimisseadmete arendamisega on LED-tööstuses olnud peamine teema ekraaniefektide ja efektiivsuse parandamise kohta. ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Televisiooni meedia LED ekraan

6362966090864114594494925.jpg

Tuumaelektrijaama UHD televisioonivahendi LED-ekraani ja nutikate juhtimistehnoloogia arendamisega on LED-tööstuses olnud peamine teema ekraaniefektide ja efektiivsuse parandamise kohta. TERED pakub professionaalseid televisioonijaamade LED-kuvarit telejaamadele, sõjalisi käske, transpordi koordineerimist ja videokonverentsi.

1. Seadme lühike kasutuselevõtt LED-ekraanil Info planeerimine
SMD-tehnoloogia pideva arendusena muutuvad LED-d üha enam väikesteks ja kõrgema ja kõrgema jõudlusega. Väike pigi ja suur ala LED on reaalne. Seda kasutatakse laialdaselt võimsuse planeerimisel, transpordi sõiduplaanil, kosmoseseireks, turvaseireks ja juhtimisväljal jne. Dispellatsioonisüsteemis kasutatav kõrge resolutsiooniga kujutis on peamiselt pildiandmete seire võimendamiseks, ajakohase jälgimise ja lähetamise eesmärgi saavutamiseks. Samuti on teabeväljundi kuvamiseks võimalus paljude jaamade riba- ja kahekordsete värviekraanide jaoks, mis näitavad piletiteavet ja jaama teabe edastamist ja väljavõtmist.

2. LED informatsiooni ajakava kuvamise lahendus
LED-ekraani kasutatakse laialdaselt käsuvoo jaoks, näiteks: jaam, transpordi käskkeskus, sõjaväe juhtkeskus jne. Kõik näitajad käskude ajakava jaoks on peaaegu ühesugused. Välja arvatud tavaline riba kuva, on värviline kõrglahutusega ekraan, mis võib signaale suurendada. Allpool on toodud raudteejaama lahenduse kirjeldus.
1) raudteesüsteemi andmebaas
2) jaama saatja
3) ooteruumi LED ekraan
4) keskne süsteem
5) jaamaruum, reisijate marsruut soovituslik märk
6) jaama hääle ringhäälingusüsteem

3. LED-infotehnoloogia planeerimine Display System kirjeldus
Kogu dispetšeerimissüsteem koosneb diskeerimissüsteemi tarkvarast ja kuvarite süsteemi riistvarast. Anname ainult süsteemi riistvarale lühikirjelduse. Riistvarasüsteem, mis koosneb peamiselt elektriseadmete süsteemist, heli- ja videosalvestisüsteemist, juhtimissüsteemist, LED-ekraanist, välisseadmetest.
Iga süsteemiseade iga lahendi jaoks erineb vastavalt iga kliendi soovile. See süsteemi kirjeldus on ainult viide.

4. Toote ja tehnoloogia eelis
Me ei paku mitte ainult paigalduskonsooli, vaid ka täielikku LED-kuvarit. Kaasa: kontrollisüsteem, toide (pistik), tarkvara, tarvik, paigaldusstruktuuri joonis ja muu teenus.
Standardsete kapidide disain, sama kappi mõõtmed kehtivad erinevate pikslite kuvamise nõude kohta, mis sobivad displeireklaami paigaldamiseks
LED-kapp on pehmem ja heledam ja salvestage transpordikulud
Unikaalne veekindel kappi disain, mis on kooskõlas IP65 kaitsesignaaliga, saab välistingimustes otse paigaldada.
ERALED LED-näidikut saab kasutada erinevates kliima piirkondades kogu maailmas, temperatuuri ulatus -30 ℃ ~ 60 ℃, meie kapis on hea vastupidavust ja korrosioonikindlat toimivust, seetõttu saab tooteid kasutada kõrge niiskuse ja kõrge soolsusega keskkond mere lähedal.
Välise LED-ekraani heledus on üle 6000cd / M2 ja seda saab rakendada erinevatele installikeskkondadele. Meie tooted on meie tootearenduse tõttu alati sõnakuulelikud energia säästmisele ja keskkonnakaitsele.
Intelligentne keskkond kontrollib kogu ekraani heledust vastavalt ümbruse heledusele
ERALED LED displeilahendus tagab kaugjuhtimisega kontsentreeritud juhtimise. Üks monitorikeskus saab kontrollida paljusid LED-ekraanid.
LED-video juhtimissüsteemis on topelt varukoopiad, kui rikked tekivad, saavad kasutajad viivitamatult varundussüsteemi üle minna.
Meie ettevõte valmistab ette suhtelisi varuosi, kõik varuosad on mooduli standardne disain, lihtne hoolduseks.

Hot Tags: meediumijuhtme ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like