Digitaalse meediumi LED-ekraan

Digitaalse meediumi LED-ekraan

Digitaalse meedia LED-ekraan Digitaalmeediumi LED-ekraan Linna meediavarude suureneva nõudluse järele on LED-ekraani erksad värvid ja teravad pildid, mis pakuvad hämmastavat visuaalset mõju, mitte ainult ei meelita ligi inimesi, et maksimeerida meediumiväärtust, vaid ka rõhutavad meediumi kaubanduslikku väärtust ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Digitaalse meediumi LED-ekraan

 • Digitaalmeedia LED-ekraan


 • Linna meediavarude suureneva nõudluse tõttu näitavad LED-ekraani erksad värvid ja teravad pildid, mis pakuvad hämmastavat visuaalset mõju, mitte ainult meelitada ligi inimesi, et maksimeerida meediumiväärtust, vaid ka rõhutada meediumiressursside kaubanduslikku väärtust. ERALED on kogenud rikkalikult kogemusi koostöös tippklassi meediaettevõtetega ning pakub professionaalset, kulutõhusat ja täielikku reklaami LED-ekraani lahendust. Tipptasemel kujutistehnoloogia, kõrgekvaliteediline teenindus ja suurepärased tooted on New Yorgi Times Square'is, Londonis Waterloo jaamades, Londoni olümpiamängude Torch Tower'is ja teistes ülemaailmseimate tippireklaamide kohtades rakendatud ERALEDi reklaami LED-ekraani lahendust ning neid olulisi projekte sai kõrgelt kiitust kliendid ja vaatajaskonnad.
  Omadused

  Integreeritud digitaalne
  Broadcast and Control

  ERALED LED-ekraan on varustatud võimas juhtimissüsteemiga ja täiustatud pilvotehnoloogiaga, mis võimaldab "multiekraani ühe võtmekontrolli" abil ning muuta tsentraliseeritud ja kaugekontrolli, turvalisemaks ja mugavamaks. Selle tulemusena säästab see juhtimist ja hooldust maksumus.

  Laialdane ja põhjalik reklaamiefekt

  24-bitine töötlus sügavus loob uimastamist ja elavat pilti. HDR (kõrge dünaamiline vahemik) tehnoloogia võimaldab suuremat kontrastsust ja rohkem pildiandmeid. Reguleeritav värvitemperatuur.

  Suur ROI

  Eraldi LED-ekraan pakub suurepäraseid kuvari toimivust, ohutut ja mugavat protsessorit, kvaliteetset ja tagatud 10-aastast eluiga.
  Kohtuasjades

Hot Tags: digitaalmeedia LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like