Välisvalgusti valgusdioodi LED ekraan

Välisvalgusti valgusdioodi LED ekraan

Välisvalgustuse pistik LED ekraan ERALED väljas LED-näidik on pistik ja mäng, mis on praegu väga populaarseks kasutamiseks mõeldud. Valgusdioodi LED-ekraan ei vaja täiendavat paigalduskonstruktsiooni, mis saab kinnitada olemasoleva valgusväljaga koos meie poolt kasutatava kinnituskonstruktsiooniga! ERALED väljas ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Välisvalgustuse pistik LED ekraan201709301128251757899.jpg

Välisvalgustusega LED-ekraan ERALED on pistik ja mäng, mis on praegu väga populaarseks kasutamiseks mõeldud.


Valgusdioodi LED-ekraan ei vaja täiendavat paigalduskonstruktsiooni, mis saab kinnitada olemasoleva valgusväljaga koos meie poolt kasutatava kinnituskonstruktsiooniga!


ERALED välise valgusdioodiga LED-ekraan toetab Cluster management, kuigi pilvplatvorm, kaugjuhtimisega reaalajas, mida meediaettevõtete ja valitsusasutuste eelistatakse mitme punkti kohaletoimetamiseks ja sünkroonse kuvamise eeliseks. Seda kasutatakse peamiselt mööda tänavat ja maanteed. Kuna see saab sünkroonselt vastu võtta ja seda mängida, võib kõrglahutusega pilt olla selgelt nähtav ükskõik kui kaugele positsioonist. Välja arvatud sellised eelised nagu maanteejuhtimine, teedrajad, teabeedastus ja reklaami edendamine, välisvalgustusega LED-ekraan võib samuti aidata juhi väsimust vähendada.

ERALED välise valgusanduri LED-ekraani eelis

1. Saadaval piksli sammuga 3.34mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm; hea pildikvaliteet ja kõrge kontrastsusega;

2. IP65, 6500 nits, ideaalne välitingimustes kasutamiseks;

3. Ühekordne pakett, lihtne paigaldada ja hooldada.


Erinevad rakendused:

1.Vaba tänava LED-ekraan;

2.Jalgpalli paigaldamine LED-posteriks;

3. LED-märgini seina asetamine;


Arukas sisseehitatud süsteem:

1.Sisu saab üle kanda Wifi, 3G / 4G, SIM-kaardile;

2.Light sensor, et reguleerida heledust vastavalt ümbritsevale keskkonnale.

3. Lihtne ja kiirelt lukustatava kapitaarpabeetiline disain aitab kiirelt paigaldada ja eemaldada ekraani välitingimustes.

Super lima ja kerge kaalukapp disain

Kiire lukuga lihtsa ja lihtsa kappi disain aitab kiirelt paigaldada ja eemaldada ekraani välitingimustes.


Kahepoolne ekraani disain toetatakse

Kahepoolne sümmeetriline disain aitab ruumi hästi ära, säilitades kogu ekraanikaalu tasakaalu. Ekraani suurus määratakse kindlaks pärast paljusid katseid ja uuringuid, et tagada optimaalne ekraanipildi jõudlus, kui ohutus on tagatud.


Suur heledus, kõrge kontrastsuse ja kõrge värskendussagedus

Kvaliteetse SMD-lambiga heledus võib ulatuda 6500 cd / m2-ni. LED-ekraan kujutab endast tõelist värvi, ühendades pikslite kalibreerimistehnoloogia ja ekraani värvi ja heleduse reguleerimise. Kõrge kontrastsuse ja kõrge värskendussagedus võimaldab reaalset sünkroniseerimist, mis sobib välireklaamide turul.


Kõrge IP-tase

Unikaalne veekindel kapp on mõeldud erinevatele väliskeskkondadele. Kappil on hea niiskuskindluse vastupidavus, mida saab mere ääres kasutada kõrge niiskuse ja kõrge soolsuse õhukeskkonna, samuti jaama terminalide ja teiste ja muude karmide keskkondades.

Hot Tags: väljas kerge pole juhtmoodul, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like