Kaabel Vaba Väli Rental LED-ekraan

Kaabel Vaba Väli Rental LED-ekraan

Õmbluseta splaissing ja paigaldusviis, et vabalt ühendada ekraan. Patenteeritud ühendusdetail ja paksus on reguleeritud, et tagada õmbluseta ekraan, kiire paigaldamine ja eemaldamine. Ainult 1/4 paigaldusajast on traditsioonilise struktuuriga võrreldav.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Satelliitväljakide rent LED-ekraanwuxianlianjie.jpg Innovatsiooni disain - kaablita ühenduspesa       

 

ROAD READY seeria on kõige kiiremini paigaldamise ja demonteerimise osas kogu tööstusharu, mis sisaldab 50% vähem aega kui tööstuslik keskkond koos oma patenditud ühendusdetailiga.
mozu.jpg Kiire mooduli asendamine:


Magnetilise esipaneeliga saab mooduleid lihtsalt välja tõmmata.


Multifunktsionaalne ühendusdetail, kiire, lihtne ja mugav


Intelligentne ühendusdetail ühendab paljusid funktsioone koos, nagu näiteks lünkade ühendamine ja peenhäälestus, kõik klientide mugavamaks.

shangxia.jpg Õmbluseta splaising ja paigaldusviis, et ekraan vabalt kokku panna


Patenteeritud ühendusdetail ja vahe on reguleeritud, et tagada õmbluseta ekraan, kiire paigaldamine ja eemaldamine. Ainult 1/4 paigaldusajast on traditsioonilise struktuuriga võrreldav.
未 标题 -3.jpg Kasutajasõbralik LED-i teabeaken


LCD aken, mis võimaldab reaalajas näidata töötingimusi (pinge, tööobjekt, ekraani temperatuur), sisseehitatud testklahv ekraani valgustuse tuvastamiseksMoodulkaablid tasuta disain, plug-and-play toiteallikas


Toiteploki 3-in-1 integreeritud tagakülg, vastuvõttev kaart ja rummaruum muudab lihtsa pistiku ja mängimise.


Rakendus:


Peamiselt kasutatakse jõudluseks, kohtumisteks, näitusteks, pulmadeks, sihtasutuseks, avamiseks, reklaamimiseks ja muudeks toiminguteks, lavastuste taustkonstruktsioonide, valgustus- ja helivarustusse ja eriefektide seadmete rentimiskohtadesse.Hot Tags: kaabel vaba väljas rent viinud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like