NPP LED-videoekraan

NPP LED-videoekraan

NPP-seeria on mitmekülgse ultra-fine pitch LED-videokuvarite seeria, mis on saadaval 1,2, 1,5, 1,6, 1,8, 1,9, 2,0 ja 2,5 millimeetrise pikslite pindalaga. Tänu mugavale 27-tollisele diagonaalile sobib kõik-ühes disainis laia valikut peenikeste paigalduskeskkonda. ERALED NPP seeria on kerge ja seda on lihtne käsitseda, võimaldades seda atraktiivseks lahenduseks graanuliste kõverate videoseinatele, rippuvatele videoseintele või traditsioonilistele videoseintele, mis eelistavad kompaktset peenikese pigi lahendust.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

NPP LED Video Screen.jpg

NPP LED videoekraan


ERALED NPP seeria on mitmekülgse ultra-fine pitch LED videoekraanide seeria, mis on saadaval 1,2, 1,5, 1,6, 1,8, 1,9, 2,0 ja 2,5 millimeetrise pikslite pindalaga. Tänu mugavale 27-tollisele diagonaalile sobib kõik-ühes disainis laia valikut peenikeste paigalduskeskkonda. ERALED NPP seeria on kerge ja seda on lihtne käsitseda, võimaldades seda atraktiivseks lahenduseks graanuliste kõverate videoseinatele, rippuvatele videoseintele või traditsioonilistele videoseintele, mis eelistavad kompaktset peenikese pigi lahendust.16: 9 populaarsete resolutsioonide kuvasuhe

ERALED NPP seeria kuvaritel on 16: 9 kuvasuhe, mis tagab iga piksli sammuga täiusliku, 4K või 8K resolutsioonide täpsuse. Eraldatud NPP seeria kuvarid saab seadistada ka igas videoseina konfiguratsioonis, et vastata kõige laiemale rakendusvajadusele.
Kompaktne, usaldusväärne ja hõlpsasti hooldatav

ERALEDi tuumaelektrijaamade seeria on arhiteeritud, et pakkuda kiiret paigaldamist ja hooldust. Iga ERALED-NPP seeria ekraanil on kaks standardset HDMI-sisendit ja silmus-väljundpaari, mis vastavad HDCP nõuetele ja koondamise vajadustele. Eraldatud NPP seeria LED-ekraanid on saadaval ühe- või kahetoiteallikaga, kusjuures kahesugused toiteallikad lisavad koondamise taset. Kiireks hoolduseks on ERALED NPP seeria komponentide juurde pääsemine, eemaldades tagakaane. ERALED NPP seeria kompaktne, kõik-ühes disain leiab video võimsus, juhtimine ja koondamine ühes kohas, ilma et oleks vaja väliseid kasse või muundureid.


Üldised pildikontrolli võimalused

LED-videokuvuse juhtimise jaoks kasutab ERALED NPP seeria kujutise seadistamiseks ja reguleerimiseks ERALED LED-juhtelektroonikat. Windowsi tarkvara ühendab videoseina LAN-iga, võimaldades seadistada ja kontrollida selliseid parameetreid nagu heledus, RGB värviruum ja gamma-hall skaala. See võimaldab elektroonilise õmbluskorrektsiooni optimaalseks ühtluseks ka kõige paremini installeeritud videokuvaril. ERALED NPP seeria LED-kuvarid toetavad ka serial-käsu komplekti, mida saab kasutada RS232 või LAN-ühenduse kaudu.


600x337.5mm P1.25.jpg


NPP LED Video Screen factory.jpg

23.jpg

Mõlemad moodulid, toiteplokk, kaardi vastuvõtt ja kaablid kappide vahel võiksid kõik olla esiplaanil.

Lisaks saab esiosa paigaldada spetsiaalselt projekteeritud kapi, mis muudab selle kohanemisvõimelisemaks tingimuseks piiratud ruumiga. Esimene hooldatav moodul võimaldab hõlpsat hooldamist, aja säästmist ja ruumi kokkuhoidu.

Ülikõrge määratlus, et teha esmaklassilist kuvandit

P1.25517.jpg

Väike pikslitugev LED-ekraan on tõstnud pildi- ja videokvaliteedi tööstusstandardeid.

Väike piksliline samm-LED-ekraan pakub uusi võimalusi, mis on varem piiratud LCD-videoseinaga.

Pikemate ja väiksemate pikslite vahekaugused loovad üksikasjaliku ja karge välimuse, mis muudavad need tooted

ideaalne, kui soovite oma asukohta lisada luksusliku ja kõrge kvaliteediga elemendi.

Väikese pikslivaba LED-ekraan annab tõese värvide reproduktsioonide ja pinnase kujutise kvaliteedi

väiksema olemasoleva füüsilise ruumiga lähemal vaatluskaugusel.

24 (001) .jpg

Madalate kuludega splicing

Perfect paneeli suhe 16: 9, eralined väike pikslit sammuga LED-ekraani saab hõlpsalt kokkuühendada sagedamini kasutatud video osakaal 4: 3 või 16: 9, mis võib oluliselt vähendada liitmise kulud vastavalt kahes olukorras ettenähtud signaali allikas ja teatud stseen.

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpgKasutajaliidese LCD ekraan

Tagaküljel on vedelkristallekraan, mis näitab pinget, temperatuuri, kappide kasutusaega iga kasutatava aja ja kasutusaja kohta. Toite- ja signaalilambid näitavad juhtpaneeli olekut.

1.jpg
2.jpgAndmeid ja toitekaablit pole

Kõik on ühendatud pin-tüüpi pesaga. Kaabli tasuta disain muudab selle paigaldamise kiireks ja stabiilseks andmeedastuses / jõuülekandes.Toetus lünkide minitrimile

Madala hinnaga ühendusmehhanism võib efektiivselt vältida paneelidevahelisi pimedaid või eredaid jooni, mistõttu ei tekita enam inseneride koostalustõhusust.

5.jpg
6.jpgMugav nii riputamiseks kui ka virnastamiseks. Spetsiaalne konstruktsiooniline disain, mis aitab teil paigaldada ekraani maapinda või riputada ilma igasuguste tööriistadeta.

Kiire kokkupanek ja lahtivõtmine Ekraani paigaldamiseks pole vaja tööriistu.


1 omadused.jpg


3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg6 test 6 + 7.jpgHot Tags: npp LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like