Välis LED-video kuvarid

Välis LED-video kuvarid

Välimised LED-videod Displays Unrivaled Reliability, Ultimate Flexibility ERALED premier video kuvarid tagavad paindlikkuse tänu piiramatutele sisuvõimalustele ning igasuguse kuju või suurusega ekraanidele. Disainitud suurepärase töökindluse tagamiseks, toote omadused on täiesti suletud ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Välis LED-video kuvarid

Ületamatu töökindlus, peamine paindlikkus

ERALED premier video kuvab, pakkudes paindlikkust tänu piiramatule sisuvõimalustele, samuti kuju või suurusega kuvatele. Ebapiisava töökindluse tagamiseks on tootel täiesti suletud sisendid ja väljundid ning kinnine moodul taga, et vältida mooduli vigastamist. Arenenud louveri disainmaskid kujutavad endast moodulite vahelisi õmblusi, mille tulemuseks on sügavamad ja teravamad pildid, mis on saadaval ainult LED-video juht.

Omadused

  • Täpsed mooduli detailid kujutavad endast sügavat kontrastsust, mis on peamiseks elemendiks teravate piltide ja värvide puhul, mida pop.
  • Kohandatud luugikujunduse variandid pakuvad nii staadionidele kui ka linnapiltidele kohandatud vaatenurki
  • UV-kaitstud moodulid säilitavad ühtlase välimuse eredas päikesevalgus mitte ainult esimesel päeval, vaid kogu ekraani eluea jooksul
  • Mitmesugused pikslivalikud, sealhulgas MT, HD ja SMD, pakuvad valikuid teie asukoha õige vaatenurga kujundamiseks


Ühenduvuse koht

Kui raku signaali nõudlus on tõusnud, võivad suureformaadiliste LED-ekraanide elektromagnetilised häired olla väljakutseteks välitingimustes, kui teie ekraani pole korralikult kontrollitud. Laadige alla meie valge paber, et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas suured digitaalsed kuvarid võivad mõjutada raku signaali ning kuidas ERALED kavandab ja testib meie interferentsi lahendust.

Displeireklaamide tsoonide ja video ülekate pakuvad peamist kinnisvara, et tunnustada sponsoreid ja jagada mänguinfot. Meie DVXMC seeria võimaldab näidata põnevaid animatsioone, pilkupüüdvaid graafikaid ja tekstisõnumeid.

Hot Tags: väljas LED-videovalve, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like