Programmeeritav LED-ekraan

Programmeeritav LED-ekraan

Programmeeritavat LED-ekraani nimetatakse ka programmeeritavaks LED-teadetekstile, numbriline LED-ekraan, programmeeritav alfa-LED-ekraan, programmeeritav tähtnumbriline LED-ekraan, mida kasutatakse laialdaselt maanteel, lennujaamades, raudteejaamas, bussijaamades, meresadamas ja muudes olulistes sõnumite kuvamise süsteemides. ERALED Programmeeritav LED-ekraan on kõrge heledusega, kõrge värske sagedusega, lai vaatenurk, kaugel vaatamise kaugus, veekindel, tolmukindel, ilmastikukindel jne. Programmeeritav LED-ekraan on info kuvamise tehnoloogia oluline osa.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

single-color-monochrome-led-display-screen-panel-sign-curtain-billboards-outdoor-indoor-full-color-advertising-rental-stage0001.jpgVäljaspool P10 台北 车展 室内 全 彩 P10 (1). Jpg

Programmeeritavat LED-ekraani nimetatakse ka programmeeritavaks LED-teadetekstile, numbriline LED-ekraan, programmeeritav alfa-LED-ekraan, programmeeritav tähtnumbriline LED-ekraan, mida kasutatakse laialdaselt maanteel, lennujaamades, raudteejaamas, bussijaamades, meresadamas ja muudes olulistes sõnumite kuvamise süsteemides.

ERALED Programmeeritav LED-ekraan on kõrge heledusega, kõrge värske sagedusega, lai vaatenurk, kaugel vaatamise kaugus, veekindel, tolmukindel, ilmastikukindel jne. Programmeeritav LED-ekraan on info kuvamise tehnoloogia oluline osa.


ERALED Programmeeritav LED-ekraan on võrratu kõrge heleduse, kõrge värskenduse, kõrge IP-reitingu, kõrge halli kvaliteediklassi, kõrge kontrastsuse suhtega, kõrge veekindla ja tolmukindlusega klassi IP65; kõige kulutõhusam ja multifunktsionaalne LED-ekraan, mis sobib nii välitingimustes kui ka siseruumides.


ERALED Programmeeritav LED-ekraan on ideaalne lahendus töötajate, klientide, külastajate või keegi teie töökoha leidmiseks.

ERALED Programmeeritav LED-ekraan edastab reaalajas teavet, saadab ohutusnumbreid, saadab tootlikkust, reklaamib ettevõtte üritusi, annavad välja aastapäeva, sünnipäevad või suuremad saavutused.


ERALED Programmeeritav LED-ekraan pakub oma võimalust vähendada kulusid ja aega, toetada meeskonna loomist ja moraali suurendamist töötajate seas ning hõlpsasti siduda teie ettevõtte sees olevate inimestega. ERALED Programmeeritav LED-ekraan on paindlik ja seda saab kasutada paljude rakenduste jaoks, alates poed aknast kuni kiriku juurde, koolid, jaemüük, kirikud, restoranid, finantsinstitutsioonid, tehased ja massiteavitussüsteemid.


ERALED Programmeeritav LED-ekraan võib haarata teie sihtrühma tähelepanu kerimis-, vilkuva ja heli võimekusele.

1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: programmeeritav LED-ekraan, programmeeritav LED-ekraan, programmeeritav LED märgis, programmeeritav ekraan, programmeeritav ekraan, juhitav programmeeritav ekraan, juhitav programmeeritav ekraan

Küsitlus

You Might Also Like