Kahekordne värviline LED-ekraan

Kahekordne värviline LED-ekraan

Kahevärvilist LED-ekraani nimetatakse ka "bikolor-LED-ekraaniks", "topeltvärviliseks LED-ekraaniks", "kolmeosaline LED-ekraan", mis on lameekraanil kuvar, mis kasutab videokuva kuvamiseks pikslitena mitut valgusdioodi. Iga piksel koosnes kahest LED-kiibi värvist. On täiesti 3 põhivärvilist LED-kiip: punane LED-kiip, roheline LED-kiip, sinine LED-kiip. Kui iga piksli koosneb üks punane ja üks sinine värvi LED-kiip, võib see kahekordne värviline LED-ekraan kuvada 3 põhivärvi: punane, sinine ja lilla (punane + sinine = lilla). Kui iga piksel koosnes üks punane ja üks roheline LED-kiip, võib see kahekordne värviline LED-ekraan näidata kolme põhivärvi: punane, roheline ja kollane (punane + roheline = lilla).
Räägime nüüd

Toote üksikasjadKahevärvilist LED-ekraani nimetatakse ka "bikolor-LED-ekraaniks", "topeltvärviliseks LED-ekraaniks", "kolmeosaline LED-ekraan", mis on lameekraanil kuvar, mis kasutab videokuva kuvamiseks pikslitena mitut valgusdioodi. Iga piksel koosnes kahest LED-kiibi värvist. On täiesti 3 põhivärvilist LED-kiip: punane LED-kiip, roheline LED-kiip, sinine LED-kiip.

Kui iga piksli koosneb üks punane ja üks sinine värvi LED-kiip, võib see kahekordne värviline LED-ekraan kuvada 3 põhivärvi: punane, sinine ja lilla (punane + sinine = lilla).

Kui iga piksel koosnes üks punane ja üks roheline LED-kiip, võib see kahekordne värviline LED-ekraan näidata kolme põhivärvi: punane, roheline ja kollane (punane + roheline = lilla).


Tavaliselt kuvatavale meediumile on kahekordse värviga LED-ekraanil palju suuremat heledust, mis võimaldab seda laialdaselt kasutada liiklusesüsteemi jaoks, nagu näiteks ühistranspordi teave, mis näitab bussijaama, rongijaama, lennujaama, meresadama jne süsteemi,.

 

ERALED Kahevärviline LED-ekraan on võrratu kõrge heledusega, kõrge värskendusega, kõrge IP-reitinguga, kõrge halli kvaliteediklassi, kõrge kontrastsuse suhtega, kõrge veekindla ja tolmukindlusega klassi IP65; kõige kulutõhusam ja multifunktsionaalne LED-ekraan, mis sobib nii välistingimustes kui siseruumides, mis näitab süsteemi.


ERALED Kahekordne värviline LED-ekraan on ideaalne komponent klientidele, kes soovivad ökonoomselt edastada oma sõnumit lihtsa teksti või ühe värviga varjutatud graafika abil. See LED-ekraan on detailselt realistlik varjundiga ja seda saab hõlpsasti kontrollida, kasutades meie kasutajasõbralikku tarkvara. See on saadaval nii eraldi kui ka modulaarsetes ruumides, pakkudes paindlikkust kõikide suuruse nõuetele.


1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: kahevärviline LED-ekraan, kahevärviline LED-ekraan, bikolor LED-ekraan, kolmevärviline LED-ekraan, kahevärviline LED-märgis

Küsitlus

You Might Also Like