Rist LED sign

Rist LED sign

Cross LED märgi nimetatakse ka LED Cross, apteekide LED-ekraan, apteekide roheline rist LED-ekraan, mis võib kuvada aega, kuupäeva ja temperatuuri erinevates formaatides. Meie kuvasid saab programmeerida kuvatava sisu automaatseks muutmiseks: üks avatud apteeki animatsioon ja suletud jaoks erinev. Ekraanil animatsioonide loomiseks võite kasutada graafilisi või tekstiefekte, näiteks; staatiline, vilkuv, reisimine, kirjutusmasin, diagonaal, sisenemine ja väljapääsud, kokkuklapitavad ja lahtivõetavad, katik, värvide ümberpööramine, suumimine, pööramine, plahvatus, kokkupõrge ja teised. LED Rist saab heledust automaatselt reguleerida või tunni režiimis, siis valgusvennad valgusõhtutel seatud õhtutundidel. Tarkvara võimaldab ka seadet automaatselt välja lülitada öösel.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

cross LED sign-P10 single green color .jpg

Cross LED märgi nimetatakse ka LED Cross, apteekide LED-ekraan, apteekide roheline rist LED-ekraan, mis võib kuvada aega, kuupäeva ja temperatuuri erinevates formaatides. Meie kuvasid saab programmeerida kuvatava sisu automaatseks muutmiseks : üks avatud apteeki animatsioon ja suletud jaoks erinev. Ekraanil animatsioonide loomiseks võite kasutada graafilisi või tekstiefekte, näiteks; staatiline, vilkuv, reisimine, kirjutusmasin, diagonaal, sisenemine ja väljapääsud, kokkuklapitavad ja lahtivõetavad, katik, värvide ümberpööramine, suumimine, pööramine, plahvatus, kokkupõrge ja teised.

LED Rist saab heledust automaatselt reguleerida või tunni režiimis, siis valgusvennad valgusõhtutel seatud õhtutundidel. Tarkvara võimaldab ka seadet automaatselt välja lülitada öösel.


Cross LED märgi eelised

Uute sõnumite loomine ja ajakavastamine

Vaatajad "loevad" pildi palju kiiremini kui sõnad

Saage mitmekülgseid demograafilisi rühmi, millel on mitu sõnumit


ERALED Cross LED sign Pixel Pitch: 4mm, 5mm, 8mm, 10mm täisvärv HD

Heledus: 800-1500 nitsit siseruumides, 5000-9000 nitsit väljas

Lai vaatenurk: 160 ° / 160 °.

Shockproof & Waterproof & Dustproof

Lihtne paigaldamine ja hooldus: tööriistade eemaldamiseks kulub ainult 30 sekundit.

Õmbluseta splaising

Kõrgresolutsiooniga

Kõrge värskenda;

Cross LED Sign.jpg


1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: rist LED sign, LED-ristik, LED-apteekide märk, farmaatsia LED rist, roheline risti LED märk, farmaatsia rist LED, päikese LED rist, farmaatsia roheline rist LED-ekraan

Küsitlus

You Might Also Like