Auto LED ekraan

Auto LED ekraan

Auto LED-näidikut kasutatakse laialdaselt erinevatele autodele, mis on tavaliselt paigaldatud auto ülemisele poolele või esiosale või tagaküljele. Auto LED-ekraan on alati palju väiksem kui välise hiigelsuurusega LED-ekraan, et saavutada hea videokujutise kvaliteet, peaks auto LED-ekraan olema väga kõrge resolutsiooniga. ERALED UHD seeria välis LED-ekraan suudab täita seda ranget nõudlust, mis on ülitugeva eraldusvõimega.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

C ar LED-ekraani kasutatakse laialdaselt erinevatele autodele, mis on tavaliselt paigaldatud auto ülemisele poolele või esiküljele või tagaküljele.

Auto LED-ekraan on alati palju väiksem kui välise hiigelsuurusega LED-ekraan, et saavutada hea videokujutise kvaliteet, peaks auto LED-ekraan olema väga kõrge resolutsiooniga. ERALED UHD seeria välis LED-ekraan suudab täita seda ranget nõudlust, mis on ülitugeva eraldusvõimega.

ERALED Autode LED-ekraanil on unikaalne kõrge heledus, kõrge värskendus, kõrge IP-reiting, kõrge halli klass, kõrge kontrastsuse suhe, kõrge veekindlus ja tolmukindel klass-IP65. Saadaval mudel ja piksli samm on 3,334mm, 4mm, 5mm.

Kui auto ootame, läheb kaugele buss. Usun, et näete esimesel pilgul bussireisid, mis säravad LED-i, mis tungib väga tugevale. Isegi udu vihma ilm võib näha lühidalt, teine ​​on autos, mida kasutatakse tuletamiseks järgmisele jaamale, mis on ka väga mugav.

 

589a7c91a3444.jpg 

5V tööpinge! Võid toiteallikaks vahelduvvooluadapter ja USB-kaabel. Kui kasutate auto, peate kasutama 2A USB-laadijaid, et ühendada toiteallikaga USB-kaabel

Keritav sõnumimärk! Programmeeritav sõnum Iphone, Android telefoni, Ipad ja tahvelarvutiga, tasuta rakendus, alla laaditud App Store'ist ja Google Play'ist, sõbralik ja lihtne kasutada

Sobiv suurus! 20 x 4 tolli, 16W x 96L punkti, toetab kuni 200 programmi, saate salvestada 2M baiti, toetada mitmikele teksti, aja ja gif / jpg / bmp / ​​png vorminguid, ei ole halltoonilisi pilte, ei toeta tagasimakse aega, temperatuuri, niiskus ja värvilised kujutised

47 tüüpi kuvamistegevused hõlmavad staatilist, pidevat liigutust, laserit, katet, sirvimist, juhuslikke jne, maksimeerima müüki ja kliendi mõju; I-telefoni ja Android-i rakenduse Wi-Fi-ühenduse programmeeritav sõnum (eespool IOS 7.0 ja Android 4.0); ka USB-kaabli kaudu programmeeritav sõnum pc-tarkvaraga, pc tarkvara toetab ainult Windowsi süsteemi, ei saa Mac Os toetada.

Kaasaskantav suurus! Pluss metallist kett, laialdane kasutamine äri-, büroos, poodis, poodis, autos, aknal, laudis, riiulil ja nii edasi

3 minutit kaasas kerge paigalduskomplekt.

1-aastane täielik garantii + 2-aastane piiratud garantii.

Üks komplekt sisaldab:

1) 1x 20 "programmeeritavat kerimise LED-ekraani märgutit

2) 1x USB-kaabel + AC-pistik

3) 1x metallist kett

4) 1x 2A sigaretisüütaja +3 m USB pikendusjuhe

5) 1x CD tarkvara


1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: auto LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like