Buss LED ekraan

Buss LED ekraan

Bussi LED-ekraan on tavaliselt paigaldatud bussi küljele või bussi tagakülje esiküljele, mida saab kasutada sõiduki sageduse ja jaamade nimede kuvamiseks. Buss LED-ekraan on alati palju väiksem kui välise hiiglasuurusega LED-ekraan, et saavutada hea videokujutise kvaliteet, peaks bussi LED-ekraan olema väga kõrge resolutsiooniga. ERALED UHD seeria välis LED-ekraan suudab täita seda ranget nõudlust, mis on ülitugeva eraldusvõimega.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad


Buss LED-ekraan (3). Jpg

Buss LED-ekraan (1). Jpg

1-140115161222127.jpg


Bussi LED-kuvar on tavaliselt paigaldatud bussi küljele või bussi tagakülje esiküljele, mida saab kasutada sõiduki sageduse ja jaamade nimede kuvamiseks.

Buss LED-ekraan on alati palju väiksem kui välise hiiglasuurusega LED-ekraan, et saavutada hea videokujutise kvaliteet, peaks bussi LED-ekraan olema väga kõrge resolutsiooniga. ERALED UHD seeria välis LED-ekraan suudab täita seda ranget nõudlust, mis on ülitugeva eraldusvõimega.

Eraldatud bussi LED-ekraanil on unikaalne kõrge heledus, kõrge värskenduse tase, kõrge IP-reiting, kõrge halli kvaliteediklass, kõrge kontrastsuse suhe, kõrge veekindlus ja tolmukindel klass-IP65. Saadaval mudel ja piksli samm on 3,334mm, 4mm, 5mm.

Kui auto ootame, läheb kaugele buss. Usun, et näete esimesel pilgul bussireisid, mis säravad LED-i, mis tungib väga tugevale. Isegi udu vihma ilm võib näha lühidalt, teine ​​on autos, mida kasutatakse tuletamiseks järgmisele jaamale, mis on ka väga mugav.

1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: buss LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like