LED-ekraanide rent

LED-ekraanide rent

LED-ekraanide rent Lase meid meelelahutuseks! Eminem. Guy Sebastian. Katy Perry. Need kunstnikud ei tee segadust, kui tahame anda oma fännidele jõudluse ja näidata kogu elu. Meie kogenud meeskond ja ERALED LED tehnoloogia on hankinud ja kasutanud parimaid tööstuses, kui tegemist on ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjadLED-ekraanide rent


500x500 kaabli tasuta kahesuunaline teenus Die casting Cabinet Roll LED display.jpg

500x500 kaabli tasuta kahesuunaline teenus Die casting Cabinet Rental LED displei-2.jpg

20170810101654_8906.jpg

20170810101645_5000.jpg20170810101707_8750.jpg

20170810101714_8437.jpg

20170810101719_8281.jpg

20170810102734_4375.jpg

20170810102942_0312.jpg


Las meid meelelahutuseks!

Eminem. Guy Sebastian. Katy Perry. Need kunstnikud ei tee segadust, kui tahame anda oma fännidele jõudluse ja näidata kogu elu. Meie kogenud meeskond ja ERALED LED tehnoloogia on saanud ja kasutas parimaid tööstuses, kui tegemist on elavtootmisega, sest meie maine on pakkunud kvaliteetseid tooteid, visuaalseid lahendusi ja arusaamist sellest väga nõudlikust tööstusest.


 

ERALDATAV PRANTSUSMAA

ERALED LED tehnoloogia on pidevas liikumises koos elava tootmisega klientidega, alates LED-ekraanidest, mis on sama suured kui ehitised ehitiste jaoks, et pakkuda korporatiivsete ürituste jaoks meediumipõhiseid kujutisi. Põhjus, miks me selle tööstusharu on saanud oma maine, on meie enda professionaalse jõudluse kaudu, pakkudes:

TIME EFFICIENT

Mõistmine lava komplekti ja valgustuse paigaldamise ja eemaldamise ajalistele piirangutele.

TRANSPORDI LIHTSUS

Displeid, mis on vastupidavad, kergekaalulised ja mõeldud spetsiaalselt transpordiks.

RIIKLIK RANGE

Suur valik digitaalkujundeid, nagu läbipaistvad võrgusilma ekraanid, tahke ekraanid, kõverad ekraanid, loomingulised paindlikud näidikud ja interaktiivsed meediumipõrandad.

SISE- / VÄLISKESKUS

Täiustatud ja kõrge jõudlusega rendiautomaatide valik nii sise- kui ka välistingimustes.

SUUR KASUTUS

Paneelid, mis on kavandatud nii, et see hõlmaks pidevat turismi- ja rendikasutust.

KASUTAMISE KASUTUS

LED-digitaalsed tooted, mis on varustatud kasutajasõbralike funktsioonidega, nagu positsioneerimisklemmid kiireks ja lihtsaks joondamiseks, ergonoomilised käepidemed mugavaks käsitsemiseks ja patenteeritud kiire lukustusmehhanism lihtsaks monteerimiseks.

DUAL POWER

Kahekordne võimsus ja signaalide koondamine, mis tagab tagatud allikad, millele saab otseülekande ajal tugineda.

VISUALLIT UUSTAVAD

LED digitaalsed kuvarid, mis pakuvad suurepärast visuaalset jõudlust, suurepäraseid värvide ühtlustatust nii sise- kui ka välistingimustes.

KUIVATUD VÕI KURVATUD

Paneelid on varustatud spetsiaalselt kavandatud õmblusmasinaga, mis võimaldab erinevate ekraanilugude erinevate nurkade valikutega ekraanide seadistamist lameda või kõvera ekraanina.

TÄIELIK TARVIKUD

Vastupidine lennujuhtum, mis on hõlpsasti transporditav ja usaldusväärse lisavarustusega, nagu näiteks rippvarad jne.

Meie ulatuslik arusaamine ja elavtoodangu kogemus on tööstuse esirinnas paigutanud ERALED LED-tehnoloogia, mis seisneb usaldusväärse ja särava LED-jõudluse pakkumises elavas keskkonnas. Meie kliendi poolt pakutav tehnoloogia, disain ja tugi on põhjused, miks meie tooted on kaasatud kõikumises, mida kiidab heaks ovation. ERALED LED tehnoloogia valimisel garanteerite, et ükskõik mida, see näitus jätkub. 1 omadused.jpg


Hot Tags: renditud LED ekraanid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like