Pulmad LED-ekraan

Pulmad LED-ekraan

Seinale paigaldatud LED-ekraan on seinale paigaldatud LED-ekraan. ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraan loob uimastamisi, sujuvaid pilte ja tagab, et ERALED Wall monteeritud LED-ekraanil on kõige õrnem profiil turul, mistõttu see sobib ideaalselt ruumi piiramiseks jaemüügiks, avalikuks ruumiks, ettevõtte fuajeetele või peaaegu igale muule sisekujundusele digitaalse märgistuse rakendusele. ERALED pakub uuenduslikke paigalduslahendusi, mis vähendavad paigaldamise ja teenindamise aega ja kulusid. ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraan Paigaldussüsteem võimaldab ERALED seinale paigaldatud LED-ekraani paigaldada otse seina pinnale, kõrvaldades vajaduse süvistatava seina või täiendava paigaldusraami järele. ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraanil on reguleeritavad kaamerad, mis hõlbustavad täpse kuue telje joondamist, tagades ühtlase, sujuva moodulipaigutuse ja täiusliku ühilduvuse paigaldus- ja LED-seina vahel. ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraan võib paigaldada ja eemaldada iga LED-ekraani mooduli. Lisaks võimaldab esmakasutuse juurdepääs kõikidele komponentidele tõhusat ja kulutõhusat kohapealset teenindust. Kui LED-ekraanimoodulit on vaja juurde pääseda või eemaldada, on see hõlpsasti teostatav ilma vajaduseta eemaldada teisi moodulid videoseinas. Lukustatav LED-ekraan moodulid pakuvad täiendavat ohutust ja turvalisust.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad


Pulmad LED-ekraanit kasutatakse pulmade tseremoonia jaoks otseülekande eesmärgil või taustal eesmärgiga teha meeldejääv sündmus.

ERALED toodab kolme tüüpi LED pulmade ekraani:

1. LED pulmade ekraani kaasamine

Nagu nimigi viitab, on ka sisseehitatud Pulmad LED-ekraan foonil ekraani paigaldamiseks kasti. Staadiumis on endiselt mõni taust või kasutatakse KT-plaadi ehitustooteid või riidekardinaid, kuid mis tahes taustal on see pulmade LED-ekraan just nagu suur LED-televiisor lava keskel, protsent ei ole palju, lihtsalt laske publikul näha pilti.

Advantage: HD-saatekvaliteet, väiksemate kuludega vähem.

Puudus: väike suurus ei ole nii meteoriline.

2. Kombineeritud tüüp LED pulmade ekraan

Pulmad LED-ekraan asetatakse mõlema poole lava ja tausta keskel, et luua orgaaniline kogu ekraan, moodustades ühtlase disaini etapi tausta. Disain on praegu rohkem inimesi heaks kiitnud.

Eelised: suur ekraan kuvab rohkem kiitust visuaalseid kogemusi ning osana lava taustast on rohkem harmooniline.

Puudus: seetõttu võib pulmade LED-ekraani integreerimine kõrget klassi kuvada ainult KT-plaadile, mis on paigaldatud lava tausta mõlemale poolele, on pulbrilise LED-ekraaniga raske ühendada marli kardina.

3. Kogu disain LED pulmade ekraan

See on suur tükk pulmade LED-ekraanist, lavastuse taust on Pulmad LED-ekraan, KT laud ei ole, muid kujunduselemente ei ole, kõiki logosid, pilte ja pilti edastatakse suure pulmade LED-ekraaniga .

Eelised: suured, kogu pidulik külalised saavad selle LED-ekraani suurepärase vaatamise kogemuse.

Puudus :   maksumus on väga kõrge. 1 omadused.jpg2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: pulm LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like