Veekindel LED-ekraan

Veekindel LED-ekraan

IP65 on kuum sõna, kui räägime veekindlast LED-ekraanist. IP65 on välise ekraani standard, mis tähendab, et tooted võimaldavad tolmu täielikult ära hoida ja seda saab ilma igasuguse kahjustuseta loputada veega. IP (International Protection) klassi standard on välja töötatud IEC (Rahvusvaheline Elektrotehnikakomisjon, mille eesmärk on osutada seadmete veekindel ja tolmukindel hinne. Esimene marker viitab tolmukindlale klassile; teine ​​viitab veekindlale klassile.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Veekindel LED-ekraan 

IP65 on kuum sõna, kui räägime veekindlast LED-ekraanist. IP65 on välise ekraani standard, mis tähendab, et tooted võimaldavad tolmu täielikult ära hoida ja seda saab ilma igasuguse kahjustuseta loputada veega.

IP ( International Protection ) klassi standard on välja töötatud IEC ( Rahvusvaheline Elektrotehnikakomisjon , mille eesmärk on osutada seadmete veekindel ja tolmukindel hinne. Esimene marker viitab tolmukindlale klassile; teine ​​viitab veekindlale klassile.

IP klasside vorm

Veekindlad ja tolmukindlad klassid

Markeri number

Tolmukindlad klassid

Veekindlad klassid

0

Kaitsmata

Kaitsmata

1

Vältida objektide sissetungimist rohkem kui 50 mm tahke

Vältida vette langevat sissetungi

2

Vältida objektide sissetungimist rohkem kui 12,5 mm tahke

Veenduge, et 15-kraadine kallutus ei laseks vette lasta

3

Vältida objektide sissetungimist rohkem kui 2,5 mm tahke

Vältida pihustamist vee sissetungi

4

Vältida objektide sissetungimist rohkem kui 1,00 mm tahke

Vältida pritsmete vee sissetungi

5

Vältida objektide ja tolmu tekkimist

Vältida vee sissetungi

6

Vältida objektide ja tolmu tekkimist

Vältida lööke tungivalt

 

Välisreklaami arendamisega suureneb linnades kiiresti LED-ekraanide kasutamine. Võib tunduda, et veekindel LED-ekraan on paigaldatud üksteise järel iga päev, kuid see, mis tõesti saab kaitsta reklaamivaidlusi, on vastupidav ja usaldusväärne LED-ekraan. Teisisõnu, reklaamijate ootuses on heledam, väiksem, suurem efektiivsus ja kõrgema kulutõhususega LED-ekraan.

 

Kas olete huvitatud LED-ekraanidest rohkem artikleid ja teadaandeid?

 

Kõige valitsevamad neli loosungit, mis levivad LED-ekraanitööstuses, on väikeste pikslite sisekujundus, must diood, SMD LED-ekraan ja uksevaba veekindel LED-ekraan. Tehnoloogiliste edusammudega, mida me oleme teinud SMD-s, tundub, et HD-LED-ekraani ja väiksemate pikslite välistingimustes rakendamine väljas on kriitiline suundumus. Üheks parimaks müüjaks on SMD LED-kuvari moodul klientide eelistatuks oma kulutõhususe, laia vaatenurga ja kõrge värvide homogeensusega. Veekindel LED-ekraan on eriti populaarne nii Euroopa turul kui ka Jaapanis ning nende kõrge kontrastsuse suhe, mis võimaldab neil tulevikus olla väga paljulubav välistoode. Neljas loosung - uksevaba veekindel LED-ekraan - tehniliselt pärineb ERALEDi uutest välistingimustes kasutatavatest toodetest, LED-ekraanimoodulist.

 

Tavaliselt on veekindel LED-ekraan suurte mõõtmetega, mis seab teraskonstruktsioonile tohutu kaalu, nii et suur traditsiooniline LED-ekraan nõuab arvukalt teraslehtmeid. Vahepeal on päeva-ja-öö temperatuurid mõnes piirkonnas oluliselt kõikunud, nii et suurepärane soojuskiirgus on LED-ekraanile väga oluline; ekraani kuumuse kiirguse nõrkus võib põletada ringi ja saada katastroofiks.

 

Toote täiustamise protsessi käigus on lisaks meie displei jõudluse paranemisele ka meie uusima LED-kuvari mooduli mass ja soojuskiirgus uuendatud, seega on see energiatõhusam ja turvalisem. Kergema materjali ja avatuma kapitaalremondi kasutamine osutab veekindla LED-ekraani arendamiseks uuele suundumusele.

 

 

ERALED Veekindel LED-ekraan on võrratu kõrge heleduse, kõrge värskenduse, kõrge IP-reitingu, kõrge halli kvaliteediklassi, kõrge kontrastsuse suhtega, kõrge veekindla ja tolmukindla kvaliteediklassiga IP65; kõige kulutõhusam ja multifunktsionaalne LED-ekraan, mis sobib nii veekindlate LED-ekraanide, siseruumide, rentimise, mobiilsete kui ka püsirakenduste jaoks.

ERALED Veekindlat LED-näidikut kasutatakse laialdaselt välireklaamide ja siseruumide reklaami, rentimise ja ürituste korraldamiseks, lavakujunduseks ja dekoratsiooniks, veoautode reklaami reklaamimiseks, plakatite reklaamimiseks, valitsuse ja ärireklaamiks; Spordistaadioni otseülekanded ja perimeetri bännerireklaam jalgpallistaadioni, korvpalli staadioni, pesapalli- ja pehmejälgistaadioni, Hockey staadioni, Aquatics'i ja Natatoriumi staadioni jaoks; digitaalsed tulemustabelid, stendid ja videovalve, sõnumi näidud, helisüsteemid jne.

1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: veekindel LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like