Seinale paigaldatud LED-ekraan

Seinale paigaldatud LED-ekraan

Seinale paigaldatud LED-ekraan on seinale paigaldatud LED-ekraan. ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraan loob uimastamisi, sujuvaid pilte ja tagab, et ERALED Wall monteeritud LED-ekraanil on kõige õrnem profiil turul, mistõttu see sobib ideaalselt ruumi piiramiseks jaemüügiks, avalikuks ruumiks, ettevõtte fuajeetele või peaaegu igale muule sisekujundusele digitaalse märgistuse rakendusele. ERALED pakub uuenduslikke paigalduslahendusi, mis vähendavad paigaldamise ja teenindamise aega ja kulusid. ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraan Paigaldussüsteem võimaldab ERALED seinale paigaldatud LED-ekraani paigaldada otse seina pinnale, kõrvaldades vajaduse süvistatava seina või täiendava paigaldusraami järele. ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraanil on reguleeritavad kaamerad, mis hõlbustavad täpse kuue telje joondamist, tagades ühtlase, sujuva moodulipaigutuse ja täiusliku ühilduvuse paigaldus- ja LED-seina vahel. ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraan võib paigaldada ja eemaldada iga LED-ekraani mooduli. Lisaks võimaldab esmakasutuse juurdepääs kõikidele komponentidele tõhusat ja kulutõhusat kohapealset teenindust. Kui LED-ekraanimoodulit on vaja juurde pääseda või eemaldada, on see hõlpsasti teostatav ilma vajaduseta eemaldada teisi moodulid videoseinas. Lukustatav LED-ekraan moodulid pakuvad täiendavat ohutust ja turvalisust.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad


Seinale paigaldatud LED-ekraan on seinale paigaldatud LED-ekraan. ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraan loob uimastamisi, sujuvaid pilte ja tagab, et ERALED Wall monteeritud LED-ekraanil on kõige õrnem profiil turul, mistõttu see sobib ideaalselt ruumi piiramiseks jaemüügiks, avalikuks ruumiks, ettevõtte fuajeetele või peaaegu igale muule sisekujundusele digitaalse märgistuse rakendusele.

 

ERALED pakub uuenduslikke paigalduslahendusi, mis vähendavad paigaldamise ja teenindamise aega ja kulusid. ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraan Paigaldus süsteem võimaldab ERALED seinale paigaldatud LED-ekraani paigaldada otse seina pinnale, kaotades vajaduse süvistatud seina või täiendava raami järele.

 

ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraanil on reguleeritavad kaamerad, mis hõlbustavad täpse kuue telje joondamist, tagades ühtlase, sujuva moodulipaigutuse ja täiusliku ühilduvuse paigaldus- ja LED-seina vahel.

 

ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraan võib paigaldada ja eemaldada iga LED-ekraani mooduli. Lisaks võimaldab esmakasutuse juurdepääs kõikidele komponentidele tõhusat ja kulutõhusat kohapealset teenindust. Kui LED-ekraanimoodulit on vaja juurde pääseda või eemaldada, on see hõlpsasti teostatav ilma vajaduseta eemaldada teisi moodulid videoseinas. Lukustatav LED-ekraan moodulid pakuvad täiendavat ohutust ja turvalisust.


ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraanil on erakordselt kõrge heledus, kõrge värskenduse tase, kõrge IP-reiting, kõrge halli klass, kõrge kontrastsuse suhe, kõrge veekindlus ja tolmukindel klass-IP65; kõige kulutõhusam ja multifunktsionaalne LED-ekraan, mis sobib nii seinale paigaldatud LED-ekraanil, siseruumides, rendis, mobiil-ja fikseeritud rakendustes.

ERALED Seinale paigaldatud LED-ekraani kasutatakse laialdaselt välireklaamide ja siseruumide reklaami, rentimise ja ürituste, lavakujunduse ja kaunistuse, veoautode reklaami, posterreklaami, valitsuse ja kommertsreklaami jaoks; Spordistaadioni otseülekanded ja perimeetri bännerireklaam jalgpallistaadioni, korvpalli staadioni, pesapalli- ja pehmejälgistaadioni, Hockey staadioni, Aquatics'i ja Natatoriumi staadioni jaoks; digitaalsed tulemustabelid, stendid ja videovalve, sõnumi näidud, helisüsteemid jne.

1 omadused.jpg2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: seinale paigaldatud LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like