Virtuaalne LED-ekraan

Virtuaalne LED-ekraan

Virtuaalset LED-ekraani nimetatakse ka virtuaalseks pikslite LED-ekraaniks, mis on teoreetiliselt neli korda füüsilise lahutusvõimega visuaalsed efektid. Kuigi tegelikult on virtuaalne resolutsioon füüsiliselt 1,5 kuni 2 korda suurem.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Virtuaalset LED-ekraani nimetatakse ka virtuaalseks pikslite LED-ekraaniks, mis on teoreetiliselt neli korda füüsilise lahutusvõimega visuaalsed efektid. Kuigi tegelikult on virtuaalne resolutsioon füüsiliselt 1,5 kuni 2 korda suurem.

6362966142477630093378107.jpg

Võtame näiteks 2R1G1B virtuaalse piksli LED-näidiku, iga punast LED-lampi kasutatakse neli korda, et kombineerida teiste laternatega pikslitena. Virtuaalset pikslitehnoloogiat kasutatakse peamiselt välise seeria jaoks, nagu P25mm, P20mm ja P16mm 2R1G1B virtuaalne väljas LED-ekraan.

 

Virtuaalse piksli tehnoloogiat kasutatakse peamiselt täisvärviliseks LED-videovalveks, et suurendada teravust ja näidata paremat pilti või videot. See realiseerub, muutes iga LED-i jagatud samaaegselt 4 külgpiksliga (vt joonist allpool), selle asemel, et seda jagada 1 piksliga ainult reaalajas piksli LED-ekraanil. Virtuaalse pikslitehnoloogia abil saame kasutada sama pikslite arvu, et näidata teravamat pilti või videot, kui sama suurusega ja pikslipigi tegelik pikslit juhtivate näidikutega. Teoreetiliselt, et näidata sama teravust video reaalajas pikslite LED-ekraaniga, vajame ainult vastavat virtuaalset piksli LED-ekraani 1/4 pindala. Teisisõnu, sama suurusega LED-ekraanil on virtuaalse pikslitehnoloogia teravus 4 korda parem kui tõeline pikslitehnoloogia. Kuid meie tegelikest kogemustest järeldub, et virtuaalse piksli LED-ekraani teravus on reaalajas piksli LED-ekraanil 1,5-2 korda suurem.

image.png 

 

Erinevus virtuaalse piksli LED-ekraanilt reaalajas pikslit LED-ekraanile:

 

1. Füüsiline korraldus:

 

Üldiselt on pikseli LED-ekraanil iga piksel koosneb 1 punasest, 1 rohelisest ja 1 sinist LEDist. Kuigi kõik pikslid asetsevad keskmisel kaugusel, ei asu kõik keskmise kauguse LED-id. On selge, et öelda ühe piksli teisest pikslist.

 

Virtuaalse piksli LED-ekraanil koosneb iga piksel kahest punasest, 1 rohelist ja 1 sinist LEDist. Kõik LED-id asetatakse keskmise kaugusele. Iga LED on jagatud 4 pikslit. Nii et virtuaalse piksli LED-ekraani eristamiseks on lihtne näha, kas välimusega on näha, kas piksel koosneb neljast LED-st (2R1G1B) ja kui kõik LED-id asetatakse keskmise kaugusele.

2. Resolutsiooniefekt:

Reaalajas pikslite LED-ekraanil jagatakse iga LED-iga ainult 1 pikselit. Kuid virtuaalse pikslite LED-ekraanil jagatakse iga LED-i üheaegselt 4 piksliga, kombineerides piltide töötlemise tehnoloogiat, on virtuaalse piksli LED-ekraani eraldusvõime teoreetiliselt paranenud reaalajalise pikslitundliku ekraani 4 korda kõrgemal. Kuid tekstide näitamisel ei saa LED-d jagada 4 piksliga samal ajal, teravus pöördub sama reaalajas pikslite LED-ekraaniga tagasi.

image.png 

image.png 

 


1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: virtuaalne LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like