UHD Outdoor SMD P5mm LED-ekraan

UHD Outdoor SMD P5mm LED-ekraan

Mudel: ERALED-O-5-F Välis LED-ekraan CE, Rohs UL, FCC, ISO sertifikaat; 5-aastane garantii; Outdoor P5mm LED stendid, veekindel SMD IP65 LED ekraanpaneel
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

UHD Outdoor SMD P5mm LED ekraanOutdoor P5mm LED stendid, veekindel SMD IP65 LED ekraanpaneelOutdoor P5mm LED stendid, veekindel SMD IP65 LED ekraanpaneel

1.SMD LED koos parima värvi ühtlikkuse ja kõrge heledusega.


2. Kõrge värskendussagedus ja kõrge halli hinne usaldusväärse sõidu IC.


3. Parimat toiteallikat Meanwell PS, CE, UL heaks.


4.Waterproof Outdoor IP65 LED Cabinet saab kohandada accroding oma LED-ekraani suurus.


P5mm välise LED-ekraani omadused:

1. Lai kasutusvaldkond: reklaami LED-ekraan, staadioni perimeeter LED-ekraan, mobiilne LED-ekraan mobiilseadmetele, ostukeskuse LED-ekraan logo kuvamiseks, pankade ja aktsiaturgude LED-ekraan määrade näitamiseks, rongi- ja bussijaam, lennujaam, telekommunikatsioonijuhtmete ekraan informatsiooni näitamise ja juhendamise süsteem, etendused ja nii edasi.

2. Kõrge kontrastsus ja sagedus: 4000: 1 ja 5000 Hz, mis on väga kõrge, et tagada meie LED-ekraanisüsteemi elav pilt.

3. Firstclass LED-kiip: varustab Silan ja muu kõrge rangelt valitud LED-kiip, mis tagab meie LED-ekraani süsteemi pika eluea ja kõrge heleduse.

4. Selge ja erksav pildikvaliteet: Isegi otseses päikesevalgus, mis tagab, et saate meelitada rohkem vaatajaskonda, et saada oma LED-ekraani investeeringut lühikeseks investeeringutasuks.

5. Pikaajaline heledus: 6500-nit heledus (täisvärvides väljas (2000 nitidel heledust siseruumides täisvärvides) kogu LED-ekraani tööea jooksul.

6. Lihtne paigaldamine ja kasutamine: Lihtne ja lihtne paigalduse liides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese.

7. Mugav hooldus: esikaane või tagaklaaside juurdepääs tagab, et töö on väga mugav ja odav, et saaksite oma põhiturundusprojekteerimisel rohkem aega ja energiat keskenduda.


Hot Tags: uhd väljas smd p5mm LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like