Liikluse LED-ekraan

Liikluse LED-ekraan

Liikluse LED-ekraani nimetatakse ka transpordi LED-ekraaniks, mida kasutatakse laialdaselt maanteel, lennujaama, raudteejaama, bussijaama, meresadamate ja muude oluliste liiklussüsteemide jaoks. ERALED Traffic LED-ekraanil on kõrge heledus, kõrge värske sagedus, lai vaatenurk, kaugel vaatamise kaugus, veekindel, tolmukindel, ilmastikukindel jne. Liiklus LED-ekraan on oluline osa teabe kuvamise tehnoloogiast.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

liiklus-juhitud-ekraan-ekraan-paneel-märk-kardin-stendid-väljas-siseruumides-värviline-reklaam-rent-stage0004.jpg

Liikluse LED-ekraani nimetatakse ka transpordi LED-ekraaniks, mida kasutatakse laialdaselt maanteel, lennujaama, raudteejaama, bussijaama, meresadamate ja muude oluliste liiklussüsteemide jaoks.

ERALED Traffic LED-ekraanil on kõrge heledus, kõrge värske sagedus, lai vaatenurk, kaugel vaatamise kaugus, veekindel, tolmukindel, ilmastikukindel jne. Liiklus LED-ekraan on oluline osa teabe kuvamise tehnoloogiast.

ERALED Liiklus LED-ekraanil on unikaalne kõrge heledus, kõrge värskenduse, kõrge IP-reiting, kõrge halli klassi, kõrge kontrastsuse suhe, kõrge veekindlus ja tolmukindel klass-IP65; kõige kulutasuvam ja multifunktsionaalne LED-ekraan, mis sobib nii välistingimustes kui ka siseruumides. Liiklus süsteem:
1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: liiklus-LED-ekraan, liiklus-LED-ekraan, liiklus-LED-paneel, liikluskuva, liiklusiekraan, LED-liikluse ekraan, LED liikluskuva,

Küsitlus

You Might Also Like