Square LED Display

Square LED Display

Square LED-ekraani nimetatakse ka Cubic LED-ekraaniks, mis koosnes LED-ekraani neljast küljest, et kombineerida ruudukujulist LED-ekraani. ERALED Square LED-ekraanil on unikaalne kõrge heledus, kõrge värskendus, kõrge IP-reiting, kõrge halli kvaliteediklass, kõrge kontrastsuse suhe, kõrge veekindel ja tolmukindel klass IP65; kõige kulutõhusam ja multifunktsionaalne LED-ekraan, mis sobib nii välitingimustes kui ka siseruumides, rendi-, mobiil- ja fikseeritud rakendustes. ERALED Square LED-ekraan on laialdaselt kasutatav välis- ja siseruumide reklaami, rentimise ja ürituste korraldamiseks, matkimiseks ja kaunistamiseks jne.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Square LED-ekraani nimetatakse ka Cubic LED-ekraaniks, mis koosnes LED-ekraani neljast küljest, et kombineerida ruudukujulist LED-ekraani.

ERALED Square LED-ekraanil on unikaalne kõrge heledus, kõrge värskendus, kõrge IP-reiting, kõrge halli kvaliteediklass, kõrge kontrastsuse suhe, kõrge veekindlus ja tolmukindel klass-IP65; kõige kulutõhusam ja multifunktsionaalne LED-ekraan, mis sobib nii välitingimustes kui ka siseruumides, rendi-, mobiil- ja fikseeritud rakendustes.

ERALED Square LED-ekraan on laialdaselt kasutatav välis- ja siseruumide reklaami, rentimise ja ürituste korraldamiseks, matkimiseks ja kaunistamiseks jne.


Square LED Display.jpg

Square LED display factory.jpgSquare LED display suppliers.jpg


1 omadused.jpg2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: ruudukujuline LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like