Hotelli LED märgid

Hotelli LED märgid

Hotelli LED-märgid laialdaselt kasutatakse erinevatel hotellidel, et suurendada müüki 15% ja üle 50%. Rohkem kui mis tahes muu tööstus, hotellid elavad, kui nad on reisijatele pakitud. Olete oma alused varjanud veebipõhiste kirjete ja sõna-sõnalt, kuid mis on absoluutne parim viis uute klientide leidmiseks kohe tänavalt?
Räägime nüüd

Toote üksikasjad


Hotelli LED-märgid laialdaselt kasutatakse erinevatel hotellidel, et suurendada müüki 15% ja üle 50%.

On aeg oma hotelli moderniseerida. Kas sa oled väsinud pidevalt oma menüü värskendamisel? Kas teie välja logimine näitab eelmise hooaja eripakkumisi? LED-ekraan on kiireim viis oma ajakohasemaks muutmiseks, kui tegemist on menüü muudatuste ja reklaamidega.

 

Rohkem kui mis tahes muu tööstus, hotellid elavad, kui nad on reisijatele pakitud. Olete oma alused varjanud veebipõhiste kirjete ja sõna-sõnalt, kuid mis on absoluutne parim viis uute klientide leidmiseks kohe tänavalt?

 

Hotelli LED-märgid annavad teie sõnumi jaoks parima nähtavuse - nad on heledamad, silmadele lihtsamad ja nähtavad pikemate vahemaadega kui tavapärased sildid;

Aja jooksul muutuvad teie vajadused - ja nii ka teie LED-ekraan. Need on täiesti programmeeritavad, mis tähendab, et saate igapäevaselt toa eripakkumistest vahet teha või reklaamida oma uut ja täiustatud hommikusööki Rootsi lauas;

Kõrgekvaliteedilised digitaalsed kuvarid ulatuvad traditsiooniliste märksõnade võimeteni kõrgemale ja kaugemale - teie kliendid saavad täisvärvilisest vaatega oma basseinile, söögikohtadele või laitmatutele tubadele ja laske oma hotellil rääkida enda eest;

MEGA valgusdioodid on üks teie käsutuses olevatest parimatest vahenditest, et broneerida end kindlalt.

Näita oma külastajaid täpselt, mida nad tahavad

Kujutage ette, et olete kogu päeva teedel ja aeg on heinat kukkuda. Mis läheb teie tähelepanu rohkem haarama.

Vilets vana märgi reklaam, puhtad ruumid ja tasuta hommikusöök trükitähtedega või suurepärane vihmapiiskade voodipõhine slaidiseanss ja pannkookide kuumad torud?

Ja just teie tulevased külalised hakkavad mõtlema, kui nad näevad teie hotelli LED signaali.

 

ERALED Hotel LED signaali eelised.

Kristallselge ekraan kõrvaldab kliendi segaduse tellimisel; Hüpikaküllane ja puhas värskendus menüüs, et kajastada hooajalisi, päevaseid või muid piiratud aja pakkumisi; Umbes 30% klientidest teatavad, et LED-ekraanid mõjutavad nende ostuotsuseid ja enamik inimesi eelistab külastada LED-sid kasutavaid hotelle; Ja ehk veelgi olulisem on see, et kliendid, kes LED-ekraanit näevad, ootavad, et nad ootavad, et nad tegelikult ootavad vähem aega - kas see on kooskõlas või õhtusöögile jõudmiseks.

Te ei pea oma mullaköögikursust uuendama, et moderniseerida - nii DDS on siin.

Kiire ja usaldusväärne, nagu ka teie ülejäänud ettevõte

LED-ekraan - nagu menüüd või poe kuvarid - on omanäoliste, edasi-mõelnud hotellide salajane koostisosa. Lõppude lõpuks ei meeldi keegi külma peal, et muuta oma lugejaploki märk "Happy Thanksgiving" ja "Happy New Year".

 

ERALED Hotel LED märgutustega pöörake sõitjaid sõitjatega.

 

hotel.jpg

 

 

1 omadused.jpg2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg
Hot Tags: hotell LED märgid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like