Esiosaga välise LED-ekraan

Esiosaga välise LED-ekraan

Kõrge värvusega ja heledusega homogeensus Esi- ja tagauksed Automaatne ventilaator ja heledus Suur töökindlus ja pikem eluiga
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kõrge värvi ja heleduse homogeensusP3.334842 (001) .jpg
ERALEDi ainulaadse kalibreerimistehnoloogia abil saab iga piksli kalibreerimist täiesti täita, et tagada suur heledus ja värvi ühtlus.

Ees ja tagumine juurdepääsNii nagu me oleme saanud kõigile ERALED- välistingimustes kasutatavatele seadmetele, on S1-l ligipääs nii esiosa kui ka tagaküljele, see tagab teie hoolduse ja võib maksimaalselt vähendada teie kulutusi hooldusele ja paigaldusele.Auto ventilaator ja heledus
Elektroonilist ventilaatorit saab aktiveerida või inaktiveerida vastavalt sisemise termoanduriga määratud sisemisele temperatuurile, see säästab elektrit. Nii nagu termodensor teeb, saab heledust reguleerida ka valgussensor vastavalt erinevatele keskkonnadele, see muudab selle keskkonnasõbraliku kuva veelgi.


Klientide idee ellu viimine on alati olnud meie toodete jaoks kehtestatud juhiste järgi, standardse karbi suuruse ja mooduli suurusega ERALED , meie klient saab muuta pikslit 10 mm kuni 20 mm, mooduli suurus on 160 mm kuni 320 mm.


Suur töökindlus ja pikem eluiga


590bd0ee4ca86.jpg

590bd0f23d648.jpg


Kvaliteetne SMD, millel on hea vastupidavus ja vähese sumbuvusega. UV-vastane ja ilmastikukindel.


image.png2 laia vaatenurka.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Hot Tags: ees ees laetud LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like