4D LED-ekraan

4D LED-ekraan on uus kõrgtehnoloogiline LED-ekraan, mida viimastel aastatel on laialdaselt kasutusel koos kõrglahutusega, stabiilse kvaliteediga, pika kasutuseaga ja paindliku ekraanifunktsiooni omadustega. Täna on see valdkondades 4 k, 4D pidevalt rikastada ja laiendada, muuta see värvi, heledus, ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

4d-led-display factory.jpg

4d-led-display.jpg

4d led display suppliers.jpg

4d led display.jpg


4D LED-ekraan on uus kõrgtehnoloogiline LED-ekraan, mida viimastel aastatel on laialdaselt kasutusel koos kõrglahutusega, stabiilse kvaliteediga, pika kasutuseaga ja paindliku ekraanifunktsiooni omadustega. Täna on see 4 k, 4 D pidevalt rikastatud ja laiendatavas piirkonnas, muudab selle värvuse, heleduse, kontrasti jne nõudlikumaks ja selgeks ning võimaldab ka videot nautida, kui klient seda kõrgemal.

 

Võrreldes teiste 4D-ekraanidega, võib 4D olla oma valgus, LED-ekraani pikslitel on suurem heledus, värv on eredamal kujul, suurem kontrastsus, ultra õhuke ja kerge jne, on rohkem looduslikku ja mugavat nägemist ning laia vaatamise nurk, lai perspektiiv paljudes konkreetsetes kohtades. Nüüd on 4D-tehnoloogiaga väikeste vahedega ekraan mitte ainult parema ekraaniefekti saavutamiseks, vaid ka LED-ekraani skaalal kasutatava avatud ava 4D-tehnoloogia järkjärguliseks korvamiseks, mis avab suurema potentsiaali.

 

 

4D-ekraanitehnoloogia LED-ekraani rakenduses on oluliselt muutnud inimeste visuaalset kogemust, samuti on see LED-ekraaniturul tohutut mõju LED-ekraani tootjana 2D kuni 4D ekraanil tehnoloogiliste uuenduste olukorras uued väljakutsed ja mõju.

 

4D-tehnoloogia rakendamine tõhusalt hoiab tootmisharu konkurentsivõimet. 4D-tehnoloogia rakendus LED-ekraanis, mis on uus valdkond, on vaid väike osa mandriosa ettevõtetest uurimis- ja arendustegevuses. Võib öelda, et 4D-tehnoloogia kasutamine LED-ekraanil lisab lisandväärtust LED Display toodete homogeense konkurentsi jaoks, vältides konkurentsi klastritepunkti, seega võib see turgu võita konkurentsi homogeensuses. Lisaks, kuna 4D-tehnoloogia kasutamine LED-s on mingi uus asi, ei ole selles uues valdkonnas valdavalt suurt mandriosa või suurte ettevõtete probleem.

 

Teiseks peavad LED-displei tootjad otsima mitmekesist arengut. 4D-kuvari tehnoloogia mõjutab esmalt traditsioonilisi 2D ekraanivarustuse tarnijaid, näiteks osalemine tulemuslikkuse turul, mis on rohkem huvitatud kujutise sisu diferentseerumisest, isikupärastatud nõudmistele ja enam-vähem pöörduma 4D-tehnoloogia suunas, mõjutavad suuresti traditsioonilisi 2D tarnija traditsiooniline äri. Seepärast peavad sellised positiivsed ja võimas rünnakud silmas pidades enamikku ekraanitarnijatest vajadust muuta tootesarja strateegilist suunda, silmitsi väljakutsetega mitmekesistamise, diferentseerimise ja 4D LED-ekraanitootjate ja -agentuuride kaudu, laiendada tootesarja, säilitades konkurentsi aja sünkroniseerimisega.

 

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg


Hot Tags: 4d LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like