Siseruumides plakat LED-ekraan mängija

Siseruumides plakat LED-ekraan mängija

Siseruumides plakat LED kuvada mängija siseruumides plakat LED kuvada mängija siseruumides plakat LED kuvada mängija on spetsiaalselt toote suunatud sise HD LED reklaam väga integreeritud riistvara mängija ja mängija väljas led ekraani heleduse ja lihtne paigaldada, ultra-õhuke...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Siseruumides plakat LED-ekraan mängija


1-160G4134005230.jpg


20170822174955_7216.png


8.pngSiseruumides plakat LED ekraan mängija tutvustus

Siseruumides plakat LED kuvada mängija on spetsiaalselt toote suunatud sise HD LED reklaam Player tihedaid riistvara ja väljas led ekraan mängija suure heleduse ja lihtne paigaldada, ultra-õhuke ja kerge keha, mis võib olla teie esimene valik saavutada täiuslik led reklaam kuva mõju.


Siseruumides plakat LED kuvada mängija kehastab põnevat erinevate paigaldamise lahendused, lihtne töö, mitme side transpordiliikide, suure heleduse, madala energiatarbega ja ultra-õhuke keha tagada stabiilse ja kõrge kvaliteediga ekraan mõju isegi ere valgus kohtades. See on uus toode, mis ümberpaiskumisel traditsioonilised LCD reklaami mängija (kõrge hind, madala kvaliteediga pilt
ebaühtlaselt, suurema ja suure energiatarbimisega), mis laialdaselt paigaldamiseks on Hotellid, restoranid, kaubanduskeskused, pangad, valitsusasutused, haiglad jne.

Siseruumides plakat LED-ekraan mängija omadused:

1.ultra-õhuke ja kerge keha — — paksus on 40 mm ja kehakaaluga alla 40 kg, mis teeb paigaldamise, lihtne ja kiire.


2. valikuline paigaldamise lahendused — — lahtikäiv seista, rippuvad, ooterežiimi ja seinale kinnitamiseks saab aru täita erinevaid nõudmisi.

3. HD kasutajaliides — — 2,5 mm ja 3 mm pixel pigi, kõrge värskendussagedus (2000Hz) ja heledus (1200 NIT'e) pakkuda täiuslik kasutajatele kuvada mõju.

4. eredat väljas 3.91 mm, 4.81 mm > 6000 NIT'e ja veekindel omadused väljas ilm, stabiilne ja pikk eluiga.
5. erinevate töörežiimide — — ühe töö kuvarežiimi, lisaks mitu led ekraan kombineerimise koos loovalt, et tuua erinevaid kuva mõju ja tõhustada reklaami.

6. elegantne välimus — — alumiinium sulamist raami, täielikult suletud jäätunud tagumine kate, akrüül klaasi pinnale, on peegel led ekraan ja kohandatud äärise värvi esitada lummav ja pilkupüüdev välimus.

7. mitu kommunikatsiooni liigid — — side USB, WIFI, võrgukaabel ja HDMI kaudu teenuse tõhususe suurendamiseks.

8. väga lõimunud riistvara — — ühtse sisekontrolli süsteem ja elektrivarustuse tagamiseks sõltumatutest teabevahetuse ja muu riistvara, säästa kliendi CTU haldust.

Plakat LED-ekraan mängija eelised:

1. kerge ja kaasaskantav disain võimaldab kiiret paigaldust ja muu installi puhul.
2. ergas ja värviline pilt pakkuda fantastiline visuaalne mõju. Heleduse 3 korda suurenenud võrreldes tavaliste LCD (400 NIT'e). Lihtne töö vajab ainult 3 minutit, tagab väga hea kasutaja kogemus.
3. õrn välimus ja kohandatud äärise värvi meelitada rohkem tähelepanu ja külastajate arvu suurendada vähemalt 42%.
4. litsentsi tasu, CTU (kasutamise eest) on madal. Keskmiselt maksab ainult $4.5 iga päev, aga tulu suureneb 2 korda.

Plakat LED-ekraan on seni õhem ja kergem viis Kuva toodete, mille paksus on 40mm ja kerge korpusega (ainult 35kg), viinud plakat pardal muudab ideaalne lahendus laia valikut paigaldamise nõue lahtikäiv seista, rippuvad ja seina paigaldus. Pixel pigi 2,5 mm ja 3mm, 4mm, 5mm led kohta ja 3,91 mm, 4.81 mm, 5 mm, 6 mm väljas led display on saadaval.

LED reklaam mängija annab eeldatavasti led ekraan uus ja parem lahendus siseruumides teabevahetuse ja väljas äri edendamiseks jaemüük kauplustes, kaubanduskeskused, lennujaamad, rongi jaamad, raamatukogud, haiglad, restoranid ja supermarketites. Alade ja sündmuste ülevalt peale, on kindlasti palju ruumi jätta Kreios kaunistada tulevikus.Siseruumides plakat LED ekraan mängija rakendusHot Tags: siseruumides plakat led ekraan mängija, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, hind

Küsitlus

You Might Also Like