Läbipaistev LED-ekraanpaneel

Läbipaistev LED-ekraanpaneel

Läbipaistev LED-ekraan läbipaistev LED-ekraan, klaas-LED-ekraan, läbipaistev LED-bänneri läbipaistev LED-näidik saab hõlpsasti fikseerida kardinaseina pinnal ja ehitusstruktuuri pole vaja muuta. Standardse mooduli suurus on lihtne ja elegantne , Kõrge ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Läbipaistev LED-ekraanpaneel

Läbipaistev LED-ekraan684.jpg

Läbipaistev LED-ekraan, klaasist LED-ekraan, läbipaistev LED-bänner

läbipaistev LED-näidik saab kardinaseina pinnale kergesti kinnitada ja ei ole vaja mingit ehitise struktuuri muuta. Standardmooduli suurus on lihtne ja elegantne, kõrge läbipaistvuse määr ees ja taga, täiuslik valgustus, visuaalne, nagu unenäod siis 50% energiast kui traditsiooniline ekraan.
Pärast pikka aega tehnilisi uuendusi ja arendustegevust olid ülemaailmse kliendi poolt laialdaselt aktsepteeritud läbipaistvad LED-ekraanid. Hea kuumuse hajumise eelised, kiire paigaldus, kõrge läbipaistvus, kõrge heledus ja lihtne hooldus, läbipaistev LED-ekraan saab kasutada klaaspinna kujutise taustal ning säilitada sisemine loomulik valgustus ja vaatamine, mistõttu on see parim klaasi valik viis displeireklaami.Läbipaistev LED-bänner on läbipaistva ekraaniga mikro-innovatsioon, SMT tootmisprotsess, pakendlampide helmed, juhtimissüsteemid, mille eesmärk on täiustada, koos struktuuri õõnes kujundusega, vähendades konstruktsioonielementi silmapiiri, suurendades perspektiiviefekti. Sellel on ka uus ja ainulaadne ekraan, publik seisis distantsi vaatamisel, nagu ka klaasist klaasist katuserajooni pealmine pilt.


Läbipaistvad LED-ekraani omadused:

1. Kõrge läbipaistvus
Kuni 80% läbipaistvus võib hoida sisemist looduslikku valgustust ja vaatamist, SMD on teatud kaugusest peaaegu nähtamatu.
2. Kerge kaal
PCB-plaat on vaid 10 mm paksusega, 14 kg / ㎡ kerge kaal võimaldab väikest ruumi paigaldamiseks võimalik ja minimeerib negatiivset mõju ehitiste välimusele.
3. Kiire paigaldamine
Kiired lukustussüsteemid tagavad kiire paigaldamise, säästes tööjõukulusid.
4. Suur heledus ja energiasäästlikkus
6000nitiline heledus tagab täiusliku visuaalse jõudluse isegi otsese päikesevalguse korral, ilma jahutussüsteemita, palju energiat.
5. Lihtne hooldus
Üksiku SMD parandamine ühe mooduli või kogu paneeli võtmata.
6. Stabiilne ja usaldusväärne
Selle toote stabiilsus on väga oluline, SMD sisestamise patendi kujul PCB-s, et tagada stabiilsus paremini kui muud sarnased tooted turul.
7. Laiad rakendused
Kõigi hoonete klaasist seinaga, näiteks pank, kaubanduskeskus, teatrid, kaupluseketid, hotellid ja vaatamisväärsused jne.

Läbipaistev ekraan eelised:

Läbipaistvast LED-ekraanist näib mitte ainult tavapärase väljasõbraliku kõrglahutusega LED-ekraani eeliseid, vaid ka aknaklaasid, et maksimeerida kandevõime ja ilusat väljalangemist, lahendades jaemüügisektori videovalveprobleemid ideaalselt. Praegu on läbipaistva lindi bänneri jaoks mõeldud jaemüügipakend mitte ainult kerge, õhuke, lihtne paigaldada, vaid ka saavutada väikseim 3,75 mm pikslitugevus ja läbipaistmatu kõrgusega üle 80%. Selle kasutamine peab ületama tavapärased paberilaiendid, kes postitad asendusraskusi, ega tavapärase vedelkristallekraani ja LCD-ekraani, raske, läbilaskva, inetu nõrkusega. Võrreldes ehitiste seinte kasutamisega võib akende LED-läbipaistev ekraan olla suurem nõudlus turul.

Lisaks saate läbipaistva LED-ekraani reklaamiekraani sisu ekraani, võite eemaldada mittevajaliku tausta ja asendada mustaga, kuvatakse ainult soovitud sisu väljendus, kui musta osa ei ilmu valgust, kuvatakse läbipaistev efekt, sest selline taasesitusmeetod võib tunduvalt vähendada valguse saastumist, vaid ka vähendada energia tarbimist saab saavutada kui tavaline LED-ekraan on enam kui 30% energiasäästu. läbipaistev vedelkristallekraan Need funktsioonid muudavad taotluse laialdasemalt avalikes kohtades, pidevalt arenevates rakendustes esitatakse järjest rohkem jaotisi.

Läbipaistev LED-ekraan681.jpg


Hot Tags: läbipaistev LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like