SMD LED-ekraanpaneel

SMD LED-ekraanpaneel

SMD LED-paneel Kõrgekvaliteediline SMD-juhtmooduli ekraan Parim värvi ühtlikkus ja kontrast, heledus> 8000 nitsit. ERALEDil on kümneaastane kogemus kõrgekvaliteedilise välise LED-kuvari tootmiseks. ERALED teha rangelt kontrollida iga sammu.PCB kontrolli-Solder Paste Printing-SMT ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

SMD LED-ekraanpaneel

IMG_2248.JPG


Kõrgekvaliteedilise SMD-indikaatori ekraan Parim värvi ühtlus ja kontrast, heledus> 8000 nitsit.

ERALEDil on kümneaastane kogemus kõrgekvaliteedilise välise LED-kuvari tootmiseks. ERALED teha ranget kontrolli iga etapi jaoks.PCB kontrollimine-Solder Paste Printing-SMT masin-moodul Kit Assembly-Semi viimistletud Board Inspection-Reflow jootmis-vananemine Test-remont. Seejärel viige lõpptoodangu moodul Production.


Kui te tõsiselt otsite kõrgekvaliteedilist SMD LED-ekraanit, palun olge patsient selle üle lugeda!


1.High kvaliteedi LED-id

Välise valgusdioodiga valime Nationstar LED , millel on kõrge töökindlus ja kontrastsus, laia vaate nurk ja hea konsistents, mis vastavad suure heleduse, kõrge värskendussageduse ja kõrge halli skaalaga ning säilitavad korraga loomuliku värvuse ja parima värvi ühtlikkuse.


2.LED moodulmask

Me kasutame parimat puhast musta maski koos Louvre'iga, NO Glossy koos parima kontrastiga. See suurendab päikesepaistele otse päikesepaistelisel välitingimustes kasutatava ekraanipildi puhul valgusdioodi eredust.

3.Jõudmine IC

Meie sisetingimustes ja välistingimustes kasutatavate LED-ekraanide parimaks visuaalseks jõudluse saavutamiseks kasutame parima juhtimiskeskuse, näiteks MBI5124, SUM16136, millel on kõrge värskendussagedus, kõrge halli tase ja uusim tehnoloogia. ja juhtige ekraani tarkvara parima heleduse efektiivsuse .4.High Brightness> 8000 nits LED ekraan

Pärast viiendi mooduli lõppu on meil juhtivate moodulite vananemise jaoks 48 tundi. Siis tehke kabineti assamblee-tarkvarakonfiguratsioon-LED-ekraan-inspekteerimine-märgistamine-kõrgepinge test-maapinna vastupanu-test-QC-pakkimine. Pärast pakendamist korraldame saadetise ülemaailmsetele klientidele. Oma tehnoloogia abil saavad SMD välise LED-ekraani 8000 nitsiga (cd / m2) heleduse teha .


Kui olete huvitatud kõrgekvaliteedilisest LED-ekraanist, võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks.
Hot Tags: smd LED ekraanpaneel, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like