Esilaterna LED-ekraanpaneel

Esilaterna LED-ekraanpaneel

Esipaneeli LED-ekraaniga paneel Miks valida esipaneeli LED-ekraanipaneel? 1.Dual-hooldus nii esiosast kui tagumisest küljest. Inimesed kasutavad enamasti oma esimest hooldusfunktsiooni, mis vajab hooldustööde ajal vedelkristallpaneelilt väljavõtmist vähem kui ühe minuti jooksul.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Esilaterna LED-ekraanpaneel

Miks valida Front Service LED-ekraanpaneel?

1.Dual-hooldus nii esiosast kui tagumisest küljest. Inimesed kasutavad enamasti oma esimest hooldusfunktsiooni, mis vajab ainult ühe minuti pikkust vedelkristallpaneelist väljatoomist hoolduse, tööjõu ja hoolduskulude kokkuhoidmiseks.


Uusim IP68 veekindel eesmine ja tagumine LED-ekraanpaneel
P8mm välise veekindla LED-ekraan P10mm välimine veekindel LED-ekraan

2.Easy hooldus, moodulid on kerge paigaldada 2,5 mm kuuskantkruvikeerajaga, ilma kruvideta, lihtsalt eemaldada moodulist kaks kinnituskruvi, saame lihtsalt asendada selle. Mis säästab peaaegu 50% hooldustöö ja tööajaga.


3.Reasonable PCB disain, usaldusväärne ja pikk eluiga, uus plastkate uus vorm, väiksemad moodul lüngad ja parem ekraan

tasasus. Täiuslik veekindel konstruktsioon.


4.Kabine, millel on kõrge kõvadus ja panneli tasasus ja sisemine niitviis, muudavad selle lihtsamaks. Igasugust korpuse suurust saab kohandada vastavalt tegelikele nõuetele. Kuigi traditsioonilisel LED-ekraanil on vaja hooldust vajavat ruumi arvestada, on aga ees-teenuse juhtpaneeli ekraanipaneelide lahendus vähem muret nende probleemide pärast.

Hot Tags: eesnäituse LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like