LED-ekraanpaneelid

LED-ekraanpaneelid

LED-ekraanpaneelid Digitaalne menüü LED-ekraanpaneelid Digitaalne menüüpaneel on kiireim teenindus restoranides kõige tõhusam sidevahend. Kassaandja taga asuvad platvormid pakuvad suurepärast võimalust müügikoha turustamise jaoks, mis on kõige efektiivsem. Põhimõte, et ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

LED-ekraanpaneelidDigitaalmenüü LED ekraanpaneelid


Digitaalne menüüpaneel on kiireim teenindus restoranides kõige tõhusam sidevahend. Kassaandja taga asuvad platvormid pakuvad suurepärast võimalust müügikoha turustamise jaoks, mis on kõige efektiivsem. Siin töötav aluspõhimõte on see, et toit on ilus. Kui kõrglahutusega ekraanidel kuvatakse ilusaid pilte / animeeritud sisu, ei suuda vaataja vastu panna kiusatusele proovida toitu. Seda vahendit saab tõhusalt lükata kõrge marginaaliga esemetega, mis suurendab restorani omaniku põhipunkti.


Digital Menuboards kõrvaldab restoranis staatiliste plakatite muutmisega kaasnevate korduvtrükkimise, laevanduse, paigaldamise ja kõikide logistiliste tegevuste kulud. Efektiivne päevapäev, kus erinevad menüüelemendid kuvatakse erinevatele toitudele nagu hommikusöök, lõunasöök ja õhtusöök, on hõlpsasti saavutatavad digitaalsete menüüdega. Lisaks võib hinnamuutusi eriüritustel ja festivalidel teha lennukiga. Igas restoreris saab sadu turustusvõimalusi ükskõik millisest kaugest asukohast ühe nupuvajutusega, kasutades videokuva.


Külalised jäävad meelelahutusele, näidates digitaalsete ekraanide reaalajas televiisorit või muud huvitavat sisu, vähendades seeläbi nende tajutud ooteaega. Töötajate korrapärane tsentraliseeritud väljaõpe võib toimuda väljaspool tööaega, mis toob kaasa klientide paremaid kogemusi.


Hot Tags: LED-ekraanid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like