Meediumi tantsupõrandate LED-ekraan

Meediumi tantsupõrandate LED-ekraan

Meediumid Tantsupõrand LED-ekraan Piksli pigi: 3,91,4,81,5,95mm Heledus: 4500niti Värskendus: 1920Hz Vaatenurk: 140 ° / 140 ° Füüsiline tihedus: 28224 px / m² IP Rating: IP65 Kaal: 16kg Suurus: 500 x 500 x 85 INTERACTIVE MEDIA FLOOR ERALED Interactive Media Floor võtab traditsioonilise kontseptsiooni ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Meedia tantsupõrandad LED ekraan

K4.81-1.jpg


Piksli pigi: 3,91,4,81,5,95mm

Heledus: 4500niti

Värskendussagedus: 1920 Hz

Vaatenurk: 140 ° / 140 °

Füüsiline tihedus: 28224 px / m²

IP-reiting: IP65

Kaal: 16kg

Suurus: 500 x 500 x 85


INTERACTIVE MEDIA FLOOR

ERALED Interactive Media Floor võtab interaktiivse LED-põranda traditsioonilise kontseptsiooni täiesti uuele tasemele!

Media Tantsi põranda seeria paneelidel on integreeritud liikumisandur, mis tuvastab liikumise ja reageerib igale füüsilisele tegevusele, mis toimub pinnal või paneelide vahetus läheduses.


Media Dancingi põranda seeria paneelid on varustatud kõrge kontrastsusega LED-dega ning peegeldava ja libisemisvastase pinnaga, mis tagavad täiesti ühtlased mustad ja suurepärase visuaalse esituse mis tahes valgustingimustel ja laias vaatenurgas.


LED-moodulid on magnetiliselt kinnitatud kaadritele, võimaldades hõlpsat teenindust ja hooldust. Media Dancingi põranda sarja raamid on spetsiaalselt loodud väga kiireks joondamiseks ja nivelleerimiseks ning toite- ja andmeühendused integreeritakse paneelidesse, mis aitab minimaalset paigaldusaega vähendada.


Media Dancingi põrandapaneeli paneelid on täielikult IP65 hinnatud ja erinevad suurused, võimaldades paneelide paigaldamist igas ruumis ja konfiguratsioonis. Kestvad paneelid on ette nähtud koorma kandmiseks kuni 2500 kg / m², ohutuse teguriks on 3. Nii et võite sõita isegi suurimatele maasturiklubide autodele põrandal absoluutse meelerahu tõttu!


Eraldi galerii ekraan, värviline kõnnitee või hiiglaslik multi-touch ekraan - kohandatud kuju interaktiivne etapp, pilkupüüdev LED-meediumipõhi, ERALED D-seeriaga on kõik need loomingulised ekraanid hõlpsasti kättesaadavad!


TOOTE OMADUSED

 

Varustatud suure kontrastsusega LED-dega suurepärase visuaalse jõudluse jaoks

Sujuvalt peegeldav ja libisemisvastane pind

Andurid tuvastavad liikumise ja reageerivad paneeli ümbruses toimuvatele tegevustele

LED-moodulid on magnetiliselt ühendatud lihtsaks hoolduseks ja hoolduseks

Kavandatud väga kiireks joondamiseks ja tasandamiseks

Kavandatud koorma kandmiseks 625 kg kappi kohta, 2,500 kg / m²

Hot Tags: meedia tantsu põrandaküttega LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like