Süsinikkiust LED tantsupõrand

Süsinikkiust LED tantsupõrand

ERALED Carbon Fiber LED tantsupõrandate seeria LED põrandakattematerjal ERALED Carbon FiberLED tantsupõrandate seeria on LED-põrandakate süsteem, mis on saadaval 3,91, 4,81, 5,95 mm pikslitugevustes. ERALED Carbon Fiber LED tantsu põranda seeria põrandakatete süsteem on ehitatud kergekaalulise süsiniku ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

ERALED Carbon Fiber LED tantsupõrandate seeria
LED põrandaküttesüsteem

ERALED Carbon FiberLED tantsupõrandate seeria on LED-põrandakate süsteem, mis on saadaval 3,91, 4,81, 5,95 mm pikslitugevustes. ERALED Carbon Fiber LED tantsupõrandate seeria põrandakate on valmistatud kergekaalulise süsinikkiustraamiga, mis loob kõrgtundliku konstruktsiooni, mis on loodud koormuste talumiseks kuni 1500 kg ruutmeetri kohta. Lisaks sellele on see väga vastupidav LED-põrandakate süsteem kihiline suure tugevusega, kulumiskindel mask, et suurendada ekraanide eluiga.

Süsinikkiudstruktuuriga Signature Design
ERALED Carbon Fiber LED tantsupõrandate seeria on kavandatud nii, et see vastaks paljude rakenduste nõuetele. ERALED Carbon Fiber LED tantsimispõrandate seeria on läbimõeldud inseneri ja viimistletud modulaarse disainiga õhuke, kerge, kõrge tugevusega süsinikkiudkest, mis sobib paljude lihtsate või keerukate rakendustega. ERALED Carbon Fiber LED tantsupõrandate seeria unikaalne struktuurne disain on esile kutsunud, patenteerinud ja täiustanud süsinikkiudude kasutamist LED-ekraanide ehitamisel.

Kiire, paindlik ehitus
Algusest lõpuni on ERALED Carbon Fiber LED tantsupõrandate seeria, mis sobib rendi- ja pealekeskkonnale ning paindlikele püsiseadmetele. ERALED Carbon Fiber LED tantsupõrandatele ERALED Carbon Fiber CLF-seeria riistvara saab põrandaplaatides kiiresti ehitada.

Seadme valmistamine, paigaldamine, hooldus ja demonteerimine Swift
ERALED Carbon Fiber CLF-seeria riistvara ühildub ERALED Carbon Fiber LED tantsupõrandate seeria kuvaritega ja võimaldab kiiret hooldust.

Välisvalmis valmisolek
ERALED Carbon Fiber LED tantsupõrandate seeria on mõeldud nii siseruumide kui ka välitingimustes kasutamiseks. IP65 kaitseklassi teenimine, ERALED Carbon Fiber LED tantsupõrandate seeria tolmukindel ümbris töötab, et kaitsta LED-ekraanide kasutamist välistingimustes kasutatavate seadmete puhul. ERALED Carbon Fiber LED tantsupõrandate seeria on ka kihiline kõrge tugevusega, kulumiskindel mask, et laiendada kasutatavust ja üldist välimust, olenemata keskkonda.

Hot Tags: süsinikkiust viinud tantsupõrandale, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like