Tuule läbi, välise valguse LED-plaanid

Tuule läbi, välise valguse LED-plaanid

LED-kardin-LED-kardinit nimetatakse ka valgusdioodiks, valgusdioodiks, LED-meediumifaasiks, mis on paindlikum, kergem ja peenem kui tavaline LED-ekraan, mille eeliseks on loomingulise vabaduse kuju, lihtne ja kiire paigaldamine, mis vähendab montaaži aega ja maksumust. LED kardinäidik, saab ka helistada LED ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Koju reklaamplakati tulevik
ERALED Tuule läbi, läbi vaadatud välise LED-reklaamplaadid on kapis, milles saab kasutada väiksemaid pikslite ja SMD dioodreid. Praegu on väikseim pikslitugevus, mida sellel kappil on SMD 12,5 mm, see annab rohkem valikuid meie kliendid. Kolmanda põlvkonna ERALED Windi kaudu, läbi vaadatud välise LED-reklaamplaatide abil on kümneid detaile täiendatud, see on jõudnud uude lõpuni ja see on koduklubiplaatide tulevik.See erineb lihtsalt traditsioonilisestKaal, paksus, heledus. Sõltumata sellest, kuidas te selle plaadikabiini kvaliteeti mõõdate, on see klass iseenesest. Traditsioonilisest disainist eristab see tohutult seda, et 34-53% selle kappi suurusest on õõnes ja nii õõnes, nii et ekraanil peaks olema ainult väike osa tuulekoosist, kuna tuul võiks seda vabalt läbida, see täht aitab meil ka fännidest vabaneda, säästab elektrit ja suudab töötada ilma mürast. Kogu ekraani paksus on vaid 12,8 cm, kaal ainult 21 kg / m2, lihtsalt pilt, kui palju see lihtsustab teie paigaldamist.
Füüsiliselt paranenud kontrastsus suhe

Kontrastsuse suhe määrab üldiselt esimese mulje, mida ekraan annab inimestele, et kontrastsuse suhet veelgi parandada, on kapi mask ja kapis kõigepealt ja revolutsiooniliselt kujundatud nii, et see oleks üks osa ja kaldus, see on läbipaistev stend, kuid te Tegelikult ei näe valgust teiselt poolt, iga ekraanil kuvatav foto ja video näib olevat pigem õige elule.

Smart Module tehnoloogia


Mis puudutab disfunktsionaalset moodulit, siis pole pärast asendamist vaja korduvat kalibreerimist, võib uus moodul automaatselt laadida heleduse, värvitemperatuuri jms andmed naabermoodulitest, mis on eelnevalt õigete andmetega varustatud, nii et kõik uued asendid moodul võiks pakkuda täiuslikult õiget värvi ja heledust, nagu teised moodulid teevad.
Mitu rakendustERALED Tuule läbi, Välise välise LED-plaadiga saate tutvuda peaaegu kõigis kodu-rakendustes, kuna meie disainerid ja tehnikud on oma loomult ja võimeid andnud.2 laia vaatenurka.jpg
4 test2 + 3.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Hot Tags: tuule läbi, läbi vaadatud väljas LED-stendid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like