Läbipaistvad ja peegeldavad välistingimustes kasutatavad LED-reklaamlehed

Läbipaistvad ja peegeldavad välistingimustes kasutatavad LED-reklaamlehed

LED-kardin-LED-kardinit nimetatakse ka valgusdioodiks, valgusdioodiks, LED-meediumifaasiks, mis on paindlikum, kergem ja peenem kui tavaline LED-ekraan, mille eeliseks on loomingulise vabaduse kuju, lihtne ja kiire paigaldamine, mis vähendab montaaži aega ja maksumust. LED kardinäidik, saab ka helistada LED ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjadSündinud olla stendil


Born to be billboard.jpg


ERALED uus DOOH reklaamide reklaamplaat põhineb tema varasematel põlvkondadel, kuid on ajakohastatud ja ümber kujundatud rohkem kui sadade detailidega, mis aitab oluliselt kaasa selle installimise ja esitamise viiside paranemisele. See on tõmmatud uude lõpuni ja täiesti uuele tasemele. Ükskõik, kellele te pilti tahate olla, on seekord ERALED stendil isegi parem.Tagumine ja eesmine juurdepääsUue pöörleva lukuga varustatud täispöördega saab seda samaaegselt pöörata tagumiselt ja eest, kõik komponendid, kaasa arvatud moodul, kaart, kaablid, saab kõik vaevata hooldada kas tagumiselt ja eest ning seda saab täita ainult lihtsa pöörlemisega.


Läbipaistva ja peegeldumisvastase mooduli abil
ERALED sisaldab ka looduslikku ventilatsiooni, pluss koos mooduliga läbi vaadatud, mis ise võib toimida heatsinkina, võib ERALED alati jääda lahedaks ja külmemaks.


ERALED on ventileeriv ja looduslik õhutus, tekitades vähem kui 20db müra. Läbimõõdulise mooduli abil on tuul võimeline läbima takistusteta.
Täiustatud soojusjuhtimine

Vahetult vaikne töö, väikese tuule takistus
Parandatud heledus ja värskendaERALED on hämmastava 8500niti heledusega, mis on tugevam valguses rohkem pilkupüüdev ja loetav kui kunagi varem. Koos kiipiga toetab 1920Hz värskendussagedust ja piksli täiuslikku kalibreerimist, pakub ERALED elavat ja tõeliselt elukvaliteeti videoid ja pilte, näitab iga video ja pilt seda, kuidas see visati või kujundatud.Skaalautuv suurus, hoiatav ekraan

Eriotstatud firma DOOHi reklaamituruks loodud uus toode, mis on loodud spetsiaalselt DOOHi reklaamiturule, sundis jõupingutusi, et paigaldamine oleks võimalikult lihtne, nagu oleksite võinud eeldada. ERALED on mõõdetava laiusega 1200 mm laiune ja 1600 mm kõrgune kapp, mis on suurema osa turul valitsevate stendide suuruste jaoks ning mis on tervikuna hoiatav, aitab see tohutult paigaldust välistingimustes ja säästab teie kulusid.
Lai avatud, kuid kerge ja kindlalt ehitatud arhitektuur

Avatud arhitektuuri funktsioonid, kõik ERALED-i üksikasjad arutati edasi ja jälle läbi, kuni oleme saavutanud alumiiniumist väljapaistva välimuse ja tahke kujuga arhitektuuri, kuigi nii palju detaile on täiustatud ja pakitud paljude suurepäraste uute funktsioonidega , ERALED kaalub ainult 31kg ruutmeetri kohta.

Ajakontrollitud stabiilsus, kõrge sissetõmbekaitseERALED-i üheks kõige püsivamateks stabiilseteks välistingimustes kasutatavate toodete puhul on see ajakindla kvaliteediga. ERALED ERALED on kavandatud sisselaskekaitse tasemega kuni IP66, on kõikehõlmav ilmastikukindel toode.image.png2 laia vaatenurka.jpg
4 test2 + 3.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Hot Tags: läbipaistvad ja anti-glare välised LED stendid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like