Välitõmmatav LED reklaamboards

Välitõmmatav LED reklaamboards

LED-kardin-LED-kardinit nimetatakse ka valgusdioodiks, valgusdioodiks, LED-meediumifaasiks, mis on paindlikum, kergem ja peenem kui tavaline LED-ekraan, mille eeliseks on loomingulise vabaduse kuju, lihtne ja kiire paigaldamine, mis vähendab montaaži aega ja maksumust. LED kardinäidik, saab ka helistada LED ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad
Kõige kallim ja kõige õhukesem ilmastikukujundus

Nüüdseks on ERALEDi reklaamikampaaniad kolmandaks põlvkonnaks pärast seda viivitamatut täiustamist, kus kümneid üksikasju on täiendatud ja see on uude lõpuni jõudnud. See uskumatu stendikabiini jaoks on saadaval rohkem pikslireklaame ja dioodikategooriaid.
Keskendu oma pildikvaliteedile

Kõrge kontrastsusega moodul koos kergekaalu kujundusega annab vibrante pildi ja suurendab ekraaniefekti.


Tasakaalustamata stabiilsus


Üle 35% ekraani kehast on õõnes, vähendades tuulekoormust võrreldes tavapärase stendiga 32% võrra.


Eraldatud reklaamplaatide seeria, millel on kerge ja kerge struktuur, mis omab läbipaistvat disaini, vähendab tuulekoormust. Kaldkriipsuga moodulite lukustuse abil blokeerib see päikesevalgust, pakkudes palju paremat visuaalset kogemust.

Lihtsam paigaldamineRaskused alla 33 kg / ㎡, ERALED stendid on tavalisest ekraanist 55% kergemad. See aitab tohutult vähendada paigaldamise ja transportimise kulusid.Mitu rakendustERALEDi reklaamplaate saab rakendada peaaegu kõigis kodu-rakendustes, kuna meie disainerid ja tehnikud on oma loomult ja võimeid andnud.


2 laia vaatenurka.jpg
4 test2 + 3.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Hot Tags: välise läbilõikelise juhiga stendid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like