DIP LED reklaamboardsid

DIP LED reklaamboardsid

LED-kardin-LED-kardinit nimetatakse ka valgusdioodiks, valgusdioodiks, LED-meediumifaasiks, mis on paindlikum, kergem ja peenem kui tavaline LED-ekraan, mille eeliseks on loomingulise vabaduse kuju, lihtne ja kiire paigaldamine, mis vähendab montaaži aega ja maksumust. LED kardinäidik, saab ka helistada LED ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Suurepärane stabiilsus


ERALED DIP LED-stende võib pidada tooteks, mis võib peegeldada ERALED'i kümneaastast kogemust välise LED-ekraaniga. Pärast aastatepikkust järeleandmatut paranemist on ERALED DIPi reklaamplakid stabiilsemad kui kunagi varem.
Ees ja tagumine juurdepääs
Nii nagu me oleme kõigile ERALED-välistingimustes kasutatavatele seadmetele andnud, on DIP-i reklaamplaatidele juurdepääs nii esi- kui ka tagumikule, teie hooldustöödele ja maksimaalsetele kulutustele hooldus- ja paigalduskulude vähendamiseks.
Auto ventilaator ja heledus
Elektroonilist ventilaatorit saab aktiveerida või inaktiveerida vastavalt sisemise termoanduriga määratud sisetemperatuurile, see säästab elektrit. Nii nagu ka termiliselt andur, saab heledust reguleerida ka valguse anduriga vastavalt erinevatele keskkonna heledusele.

image.png2 laia vaatenurka.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Hot Tags: dip led stendid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like