Digitaalsed LED-plaadid

Digitaalsed LED-plaadid

Digitaalsed LED-teated Ärge unustage ja mõjutama oma publikut digitaaltehnoloogiaga! Asukoht, asukoht, asukoht. Billboards on loodud pöörduma suurte liiklusega kohtade masside poole, kuid nii palju reklaame võitleb publikule, kuidas teete sellist turgu, mis on nüüd nii ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Digitaalsed LED-plaadid

Osalege, ahvatlege ja mõjutage oma publikut digitaaltehnoloogiaga!


Asukoht, asukoht, asukoht. Reklaamilauad on mõeldud pöördumiseks suurte liiklusega kohtades asuvatele massidele, kuid nii palju reklaame võitlevad publikule, kuidas kaasata turg, mis on nüüd nii digitaalsete kujutustega harjunud? Veelgi olulisem on, kuidas juhtida nende tähelepanu oma nutitelefonidelt välja?


Lahendus on lihtne - ERALED Digital stendid.


Meie ERALEDi digitaalsed reklaamplakatid on loodud selleks, et pakkuda publikule kogemusi, mis neid kaasavad ja omakorda suurendaksid edastatava sõnumi ekspositsiooni.

ERALEDi reklaamplaatide seeriad on loodud ja valmistatud karmide väliskeskkondade spetsiaalseks hooldamiseks ja pakuvad laia valikut dünaamilisi väliseid lahendusi, mis tagavad teie sihtrühma tähelepanu.


 

ERALDATAV PRANTSUSMAA

Eraldi digitaalse stendi ERALEDi teenuste kasutamise eelised on tõestatud meie globaalse klientuuri kaudu ja hõlmavad:

CMS

Sisu juhtimissüsteemid, mis toovad uusi mõõtmeid kõrgelt konkurentsivõimelistele digitaalsetele reklaamiturule

KÕRGE BRIGHTNESS

Eriti kõrge heledus üle 5000niti, suurepärane kontrastsus ja värskendussagedus, mis võimaldab ERALEDi digitaalsete stendide abil pakkuda suurepäraseid visuaale, eredaid värve ja kristallselgeid pilte igas valguses.

OLEME TUGEV

Meie digitaalsed reklaamplaadid pakuvad parimat tasakaalu kaalu ja vastupidavuse vahel ning on ehitatud nii, et need peavad vastu karmidele keskkonnateguritele, nagu otsesed UV-kiirgused, erinevad temperatuurid, pidev vibratsioon ja tõsised ilmastikutingimused.

INSTANT KONTROLL

Täiustatud sisuhaldussüsteem, mis toob kaasa uued mõõtmed kõrgelt konkurentsivõimelistele digitaalsetele reklaamiturgudele Näita oma reklaame minutite jooksul teisest maailma poolest! Reaalajas edastage oma veebisaidilt / sotsiaalmeediumelt reaalajas olevad andmed ja kasutaja loodud sisu. Muutke oma sõnumit kord nädalas, igapäevaselt, tunnis või koheselt.

DISPLAY-i JUHTIMISSÜSTEEM

Meie digitaalsete reklaamplaatide seerias on patenteeritud ekraani jälgimise süsteem, mis võimaldab teil jälgida ekraanil olevaid režiime ja käitada kaugjuhtimispuldi kõikjal üle maailma, tekitades automaatsete aruannete märguandeid, kui tekib ebaühtlane käitumine.

LED EKSPERTID

Kuigi asukoht on ülioluline digitaalse stendi vaatamiseks, on see LED-ekraani ja installi kvaliteet, mis lõppkokkuvõttes mõjutab vaatajat.


ERALED Digitaalsed reklaamplakatid

süsteemi sissejuhatusHot Tags: digitaalse LED stendid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like