Takso LED ekraani lahendus

- Sep 12, 2017-

Takso LED ekraani lahendus

Takso ekraani saab kuvada teavet, reklaam, Uudised, ilm, liikuvus. Võrreldes traditsioonilise reklaami meedia, see on unikaalseid funktsioone näiteks tugev likviidsuse, erinevaid programm levitava, kõrge ülekande kiirus, ning ei aja ja ruumi piirangud. Uue meedia reklaami levitada teavet, see pakub suuremat reisijate teenust, vaid toob kaasa ka suuri kasumeid ettevõtjatele.


SÜSTEEMI ülesehitus takso LED-ekraan

ISELOOMULIK

adsense

tarne

täpne ja tõhus ülemaailmne GPS fixed-point tarne

operation

operatsiooni

Lihtne ja praktiline töötamise liides

wireless_control

Raadioside kontrolli

Wireless mobile kohustusi ja tablett igal ajal ja igal pool

monitor

järelevalve

Reaalajas ekraanile

LED ekraan märk rakendatakse üha laiemalt takso lapsekingadest välja. Nii teadmiste lehega soovime teiega jagada oma areneva ajalugu. Samuti, teeme kiire meie ootuses tulevikus arenev suund onLED ekraanmärgid takso taksosid.
Üldiselt kogu takso kabiini kehal, seal on ainult 3 kohas võimalik panna led ekraan märke - katusel, tagumise akna ja tagumise pagasiruumi.
Takso tagumise akna on oluline ohutuse sõidu, nii palju riikide ja piirkondade, on keelatud tagumise akna katmiseks. Aga see on ainult lühike osa takso tagumise akna. Nii, et see koht tavaliselt led ekraan märgi kõrgus ei saaks olla enam kui 20cm. Led ekraanide väikseim sammuga pixel on 1,8 mm siiani ja tegelikult see on väga stabiilne. Nii et kui arvutame koos led P4mm ekraan, mis on väikseim pigi seas stabiilne led ekraan tehniliste andmete, resolutsioon võiks ainult vertikaalsuunas 48 pikslit. See näitaks mõned lihtne graafika, kuid probleem on selles, kui kaugele eemalt vaadates, pilt on liiga väike. Seega on väga populaarne kasutada viis Kuva märgid näitavad kerimine sõnum teavet.

LED Display Sign of Taxi


Teine osa on tagumise pagasiruumi. Kui takso on maastur sõiduk, ei oleks piisavalt ala led kuvariga märke. Aga probleem on assamblee - takso reklaamijad pead tegema muudatusi oma takso, taksod, mis on keelatud, kuna on võimalik võib vastuolus pidurituli signaali takso kabiinid. Isegi see on lubatud, me ei saa öelda, et see on kerge ülesanne, sest peame arvestama lihtne avatud pagasiruumi. Lisaks mitu inimeste tähelepanu maksaks selline väike koht? See võib olla ainult peamiselt inimesed juhivad taga takso kabiinid.

LED Display Sign of Taxi


Viimaseks ja kus on parim koht takso kabiinid, mis on viinud Kuva märgid, on katusel. Me oleks näinud nii palju led ekraan märke paigaldatud takso kabiinid katus peal. Aga Esiteks me ei usu heledat kasti sama toote led ekraan märke, sest led ekraan märke keskmesse on programmeeritav funktsioon. Hea disain, kerge kastid takso kabiini katuse peal reklaam võiks olla kena välimusega, kuid probleem on heleduse ja iga kord muutmine reklaam teave, see maksab takso kabiini reklaamijate energiat ja aega - see on me nimetatakse raha .
Nüüd läheme me keskenduda takso kabiinid peal olevad led ekraan. Olete juba näinud seda - see on ühevärviliste värvi led ekraan märk, mis näitab kerimine sõnumeid. Probleem on selles: Kas on piisavalt atraktiivne, et välireklaam? Linn täis reklaam, mitu inimest tähelepanu tuleks turule tuua selline kerimine sõnumeid ja kui palju inimesi oleks palju kannatust oodata ja teabe kerimine välja lugeda? Meeles "esmamulje" edukas reklaami tähtsust. Arvestades seda, mõned inimesed lülitavad MDA ühe värvi RGB Kuva märgid viinud, kuid tegelikult on samasugused puudused.

LED Display Sign of Taxi


Nüüd, kui uue põlvkonna led ekraan märk takso roof top reklaami, me teeme selle täisvärvides ja Näita video reklaam teave. See on nii dünaamiline ja muljetavaldav. Oleks meil väga üksikasjalikud kasutuselevõtu see meie lahendus lehel ja usume täisvärvides video reklaam led ekraan märke takso reklaami oleks tulevikus mainstream.

industries Itemindustries Itemindustries Itemindustries Item
industries Itemindustries Item