Sissetõmmatav LED-ekraan

- Sep 15, 2017-

Sissetõmmatav LED-ekraan

Andmed

Kogu LED-ekraan paigaldati jõeäärse hoone kardinainile. Selle ekraani laius on 24,8 m, kõrgus 104 m ja kogupikkus kuni 2579,2 m 2. See lahendus võtab vastu mitu patendi tehnoloogiat, sealhulgas ülevoolav Bri-kardin tehnoloogia. Kõrge läbipaistvuse, väikese massi, vähese energiatarbimise ja suurepärase soojuspaisumisvõimega eeliseid saab ka ülestõstetud ning seega minimeerida LED-ekraani mõju arhitektuurilisele väljanägemisele ja elanike elule, mis vastab täielikult omanike ja üürnike vajadustele. valgustus ja vaatamine.

Tähtsündmused

(1) Arhitektuuri esteetika: toode on valmistatud hoonega sama värvi. Enne ja pärast paigaldamist ei mõjuta ehitise fassaad põhiliselt mingit mõju ja hoiab suures osas hoone esialgset esteetilist kujundust.

(2) Inimesed orienteeritud: kui ekraan levib, ulatub toote läbipaistvus enam kui 90% -ni, mis ei mõjuta ekraanil jõe stseeni valgustamist ja vaatamist. Kui ekraan on kardina üles tõmmatud, ei seisne hoones olevatel inimestel selle olemasolu mõttes, mistõttu elanikud asuvad hoones hoones kergesti.

(3) Tuleohutus: suur läbipaistvus ei mõjuta tuletõrjujate tööd. Ja LED-ekraanil on ka tuletõrjesignaali juhtimine. Tulekahju korral võib ekraan kiirelt tõmbuda, et hõlbustada abitöötajate päästeoperatsiooni ehitise sisenemist.

Mõju

See loominguline ülestõstetav LED-ekraan annab suurepärase ülevaate sellest, et Sheraton Hotel'i tipptasemel, moes ja suurepärases rahvusvahelises pildis, mis meeldib kõrgetasemelisele tarbijale ja investoritele, saab reklaamimargi kõige mõjukam kandja, meelitades kaupmehi tormasid reklaami esitamiseks ja edendada ümbritsev ala, mis muutub turismiga ühendatud tipptasemel majandusruumiks, büroohooned ja kaubanduskorterid. Sellele projektile anti välja "Hiina LED-rakenduste projekti suurepärane auhind" ja ka CCTV-l on selle eriline katvus.