Kuidas välise LED-ekraani parandada ja tugevdada

- Jul 28, 2018-

Kuna suurepärane LED-ekraan on ehitustöötaja, ei piisa ainult LED-ekraani paigaldamisest. Välise LED-ekraani peamine tugistruktuur on tavaliselt valmistatud terasest materjalidest. Avatud õhukeskkonnas on selle temperatuur, niiskus, kahjulike ainete ja muude tegurite mõju kergesti oksüdeerunud ja rooste tekkimine. Raske rooste kasutamine võib märkimisväärselt vähendada terasetootjate võimet koormusele vastu seista. Seepärast on ehitustöötajate kodutöödeks ka mõni parandus- ja tugevdusmeetodite tundmine. Kuidas välise LED-ekraani parandada ja tugevdada?

Siin on mõned viisid, kuidas parandada ja tugevdada väljas LED-ekraanid:

1. Põhiparandusmeetod: Paigaldades konkreetse ümbrise või raudbetoonist korpuse, suurendatakse välise LED-ekraani põhja alustamist ja sihtaseme ebaühtlast lahendust, tulenevalt stendi väikese aluse pindalast ja ebapiisav kandevõime muutub.

2. Pit-tüüpi aluspõhimõtte meetod: betoon valatakse vahetult pärast kaevamistöid, mis asuvad asendamise alusena.

3. Põrandatüüpi aluspõhimõtte meetod: vundamentide tugevdamise meetodit pakutakse staatiliste survejälgede, pilude, pilude ja muu sarnase kujundamise abil stendifundi alumisel või mõlemal küljel.

4. Kuivamis- ja aluspõhimõtte meetod: keemiline läga süstitakse vundamendisse ühtlaselt ning lenduv pinnas või pragu tsemenditakse ja tahkestatakse läga abil, et parandada vundamendi kandevõimet ja LED-ekraani veekindlust ja läbilaskvust.