Kuidas jahtuda LED-ekraan, põhjus:

- Jul 28, 2018-

Suvine kuumus on lähenemas. Maksimaalne välistemperatuur suurema osa riigist võib ulatuda üle 40 ° C. LED ekraan ilma jahutussüsteemi temperatuur võib olla kõrgem kui 70 ° C, mis on kahtlemata eluiga ja toote stabiilsuse. See on tohutu. Kuidas jahtuda LED-ekraan: algpõhjus?

Me teame, et elektroonilised tooted on ühesugused. Võtke näiteks mobiiltelefonid. Kui kõrge töötemperatuuri, tunne on ilmselt kuum, tarbitav võimsus muutub kiiremaks ja on nagu kaardi kohapeal ja isegi automaatselt shutdown probleeme. LED-ekraan ei ole erand. Kui temperatuur on kõrge, probleemide esinemise võimalus suureneb ja stabiilsuse ja toote kasutusaega mõjutavad ka.

Enamik kasutajaid madalamal temperatuuril ekraani keha, võttes vastu meetmed, näiteks lisades heitgaasi fänn ja lisades ka konditsioneer, kuid see suurendab veelgi mingil määral tarbitav võimsus. Nii et miks ei vähendame LED-ekraan temperatuuri allikast?

Vastavalt energia jäävuse seadusele, kui ei saa kasutada kogu energia LED-ekraan, valgustus, rohkem energiat saab ainult tarbida kuumuse, mis suurendab ekraani temperatuur. Tehnoloogia arengu LED kuvariga saab kasutada ainult oma 4.5V / 4 v üleminek toide. Vahetamise 5V toiteallika kasutamisel üle võimu ainult konverteeritakse soojusenergia, mis jäätmed ja suurendada ekraani. temperatuuri.

Tuosheng optoelektroonika sise- ja välistingimustes tooted haarama kasutades 4.5V / 4 v üleminek nõudlusest, mis mitte ainult ei säästa energiatarve, aga ka efektiivselt vähendab säilitamiseks LED-ekraan. Eksperimentaalsed andmed näitavad, et 4.5V toote temperatuur umbes 10% väiksem kui toode kasutades 5 v; 4V toote temperatuur on umbes 20% madalam kui 5V toote. Eeldades, et ekraani temperatuur on 70 ° C, kasutades 4V ümberlülituvaid toide, temperatuuri saab vähendada umbes 56 ° C.

Mitte ainult seda, vaid on 4.5V kasutamise eelised / 4V ümberlülituvaid toide on palju.

1. toote kasutamine on 4.5V heledust / 4 v toide ja toide 5V on põhimõtteliselt sama.

2. kasutada on 4.5V / 4 v toite- ja 5V toote abil laadida sama

3. kasutades on 4.5V toide päästab üle 10% üks toode võrreldes 5V toiteallika võimsus

Kasutades 4 v toide saate salvestada rohkem kui 20% võimu ühe tootega võrreldes 5V toite;

4. 4 v toide Tuosheng valgus DS-PWM Driver IC, säästa 30% energiasäästu

5. 4 v toide Tuosheng valgus PWM-SS juht IC, tervikliku energiasäästu 35-50%

5 v ümberlülituvaid tarbib energiat ja võimsust suurendab ekraan temperatuuri, mis mõjutab toote stabiilsuse ja teenus elu. See tuleb kõrvaldada. Tuosheng optoelektroonika aktiivselt vastab riigisisene kaitse- ja heitkoguste vähendamise kõne ja pakub kasutajatele ka paremaid tooteid. V/4 v toide sisse, ma loodan, et kogu tootmisharu ja USA koostööd, et edendada populariseerimine 4.5V / 4 v üleminek toide.