Kuidas LED-ekraani jahtuda põhjuse juurest

- Jul 28, 2018-

Suvekütus läheneb. Maksimaalne välistemperatuur enamikus riigi osades võib ulatuda üle 40 ° C. LED-seadme temperatuur ilma jahutussüsteemita võib olla kuni 70 ° C, mis on kahtlemata toote tööea ja töö stabiilsuse. See on suur test. Kuidas LED-ekraani jahtuda põhjuse juurest?

Me teame, et elektroonikaseadmed on ühised. Võta näiteks mobiiltelefonid. Kui töötemperatuur muutub kõrgeks, on tunne ilmselt kuum, energiatarbimine on kiirem ja tekib probleeme nagu kaardi masin ja isegi automaatne väljalülitamine. LED-ekraan ei ole erand. Kui temperatuur on kõrge, suureneb probleemide esinemise tõenäosus ning see mõjutab toote stabiilsust ja kasutusiga.

Enamik kasutajaid vähendab ekraani keha temperatuuri, võttes meetmeid, nagu näiteks väljalaskeventilaatori lisamine ja kliimaseadme lisamine, kuid see suurendab ka teatud määral elektritarbimist. Miks me ei vähenda LED-ekraani temperatuuri allikast?

Vastavalt energiasäästu seadusele, kui LED-ekraani energiat ei saa valgustamiseks kasutada, võib üleliigset energiat tarbida ainult kuumus, mis suurendab ekraani temperatuuri. Tehnoloogia arendamisega saab LED-ekraanid kasutada ainult 4,5 V / 4 V lülitusvõimsusega. Kui kasutatakse 5 V toitelülitust, siis liigub ületav võim ainult soojusenergiaks, mis jätab ekraani ja suurendab seda. temperatuur.

Tuosheng optoelektroonika sise- ja välistingimustes kasutatavad tooted võtavad kasutusele 4,5 V / 4 V lülitusvõimsuse, mis mitte ainult ei säästke energiatarbimist, vaid vähendab ka efektiivselt LED-ekraani töötemperatuuri. Eksperimentaalsed andmed näitavad, et 4,5 V tooteseadme temperatuur on umbes 5% madalam kui tootest, kasutades 5 V; 4V-ga kasutatava toote temperatuur on umbes 5% võrra umbes 20% madalam kui toote puhul. Eeldades, et ekraani temperatuur on 70 ° C, kasutades 4 V lülitusvõimsust, saab temperatuuri vähendada ligikaudu 56 ° C-ni.

Mitte ainult seda, vaid 4,5V / 4V lülituslülituse kasutamise eeliseid on palju.

1. Toote heledus, kasutades 4.5V / 4V toiteallikat ja 5V toiteallikat, on põhimõtteliselt sama.

2. Kasutage 4.5V / 4V toiteplokki ja kasutage sama laadimiseks 5V-seadet

3. 4.5 V toiteallikas säästab rohkem kui 10% ühe toote võimsusest võrreldes 5 V toiteallikaga;

4V toiteallika kasutamine võib säästa rohkem kui 20% elektrienergiast ühe toote puhul võrreldes 5 V toiteallika kasutamisega;

4. 4V toiteallikas koos Tuosheng fotoelektrilise DS-PWM juht IC, terviklik energiasääst 30%

5. 4V toiteallikas koos Tuosheng fotoelektrilise PWM-SS juht IC, terviklik energiasääst 35% -50%

5 V vahelduvvoolutoide tarbib energiat ja suurendab ekraani temperatuuri, mis mõjutab toote stabiilsust ja tööiga. See tuleks kõrvaldada. Tuosheng Optoelectronics reageerib aktiivselt riiklikule energiasäästu ja heitkoguste vähendamise kõnele ning pakub kasutajatele ka paremaid tooteid. V / 4V vahelduvvoolutoiteallikas, ma loodan, et kogu tööstusharu ja meid üheskoos edendada 4.5V / 4V lülitusvõimsuse pakkumist.