Indoor Rental LED Video Display

Indoor Rental LED Video Display

Süsinikfiiber siseruumides renditud LED-video näidik ERALED Carbon FiberIndoori rentimise seeria on kerge, paindlik LED-videoekraanide ekraan, mis sobib suurepäraselt siseruumide rentimiseks ja pealekandmiseks ning paindlikuks kasutamiseks. ERALED Carbon Fiberi siseruumide rendiseeria kohandatav disain on ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Süsinikfiiber siseruumides LED videoekraan

ERALED Carbon FiberIndoori rentimise seeria on kerge, paindlik LED-videoekraanide ekraan, mis sobib suurepäraselt siseruumide rentimiseks ja pealetungiks ning paindlikeks fikseeritud rakendusteks. ERALED Carbon Fiberi siseruumide rentimise seeria & rsquo; kohandatav disain sobib rippuvatele ja eraldiseisvatele paigaldistele. ERALED Carbon Fiberi siseruumide rendiseeria on saadaval 1,7, 1,9, 2,4, 2,8, 2,9, 3,91-pikslilises kohas.

Süsinikkiudstruktuuriga Signature Design
ERALED Carbon Fiberi siseruumide rendiseeria on loodud selleks, et vastata paljude rakenduste vajadustele. ERALED Carbon Fiberi siseruumide rendiseeria läbi läbimõeldud inseneri ja viimistletud on õhukesed, kerged ja suure tugevusega süsinikkiust kotid modulaarse kujundusega, mis sobivad paljude lihtsate või keerukate rakendustega. ERALED Carbon Fiberi siseruumide rendiseeria ainulaadne struktuurne disain on LED videokuvarite disainide projekteerimisel esile kutsunud, patenteerinud ja täiustanud süsinikkiudude kasutamist.

Kiire, paindlik ehitus
Algusest lõpuni on ERALED Carbon Fiberi siseruumide rentimise seeriad rentimis- ja töökeskkonda ning paindlikke püsiseadmeid kiirelt arendanud. ERALED Carbon Fiberi siseruumide rendiseeria seeria kuvaril on võimalik kasutada modulaarset disaini, seisvaid või vabalt riputatavaid rakendusi ning neid saab kiiresti ehitada ERALED Carbon Fiberi FA seeria või AM-seeria dokkimis- ja lukustusklambri abil.

Seadme valmistamine, paigaldamine, hooldus ja demonteerimine Swift
ERALED Carbon Fiberi FA-seeria või AM-seeria dokkimis- ja lukustusklambrid ühilduvad ERALED Carbon Fiberi siseruumide rendiseeriaga, Outdoor rent seeria ja Curtain Series ekraanidega ning mahutavad kiiret teenindust. Kergesti kasutataval sulgemisel saab üksikute ERALED Carbon Fiberi siseruumide rendiseeria ekraanid eemaldada ja paigaldada videoseina igas asukohas, ilma et see kahjustaks üldist paigutust.

Hot Tags: siseruumides renditud LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like