P4mm SMD HD LED ekraan

P4mm UHD väike pikslipigi siseruumides LED-ekraan
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

P4mm UHD väike pikslipigi siseruumides LED-ekraan

Väikese pikslitugeneraatoriga LED-ekraani nimetatakse ka peene piksli pikkusega LED-ekraaniks, kitsa piksli pikkusega LED-ekraaniks, millel on kiirelt arenev turg sujuva disaini eeliste, kõrgema kontrasti, kõrgema heleduse, kõrgema halli kvaliteediga peenhääl jne.

Väike pikslitugev LED-ekraan on tõstnud pildi- ja videokvaliteedi tööstusstandardeid. See pakub uusi võimalusi, mis on varem piiratud LCD-videoseinaga. Pikemate ja kitsamate pikslite vahekaugused loovad üksikasjalikuma ja karge välimuse, muudavad need tooted ideaalseks, kui soovite oma asukohta lisada luksusliku ja kõrge kvaliteediga elemendi. See tagab õigete värvide reproduktsioonide ja tühja pildikvaliteedi väiksema olemasoleva füüsilise ruumiga lähemal vaatluskaugusel.

Isegi suhteliselt väike, võib sellel olla väga kõrge resolutsioon. See toodab rohkem soojust kui traditsioonilised pikslite servad, kuna rohkem LEDid on toote disainis kokku koondatud. Selle jõudlus sõltub selle soojuse haldamisest, et säilitada värvide taasesitamine ja heledus tipptasemel. Meie väike pikslivaba LED-ekraan tagab pingutuseta soojuse, kusjuures pool tööstusliku standardlahuse energiatarbimisest ja lahedast toimest ka täieliku heleduse korral.

Väikese pikslitugevusega LED-ekraan viitab peamiselt mudelitele, mille piksli pikkus <= 2,5="" mm,="" näiteks="" p2.5mm,="" p2.0mm,="" p1.923mm,="" p1.875mm,="" p1.667mm,="" p1.562mm,="" p1.25mm,="" p1="" .2mm,="" p1.0mm,="" p0.88mm,="" p0.75mm="" jne.="" selleks="" on="" vaja="" suure="" täpsusega="" smt="" masinat,="" sest="" tavaline="" smt-seade="" võib="" lihtsalt="" toota="" piksli="" sammu,="" mis="" on="" suurem="" kui="" 2,5=""> Meie tehasel on Jaapani Yamahas tööstusharu kõrgeim täpsus super-kiire SMT-masin, mis on varustatud väikese pikslitugevusega LED-ekraanide tootmiseks. Viimase kahe aasta jooksul kasvab see turg üle 70% ja kasvab ikka veel palju kiiremini kui tavapärased tooted.


Piksli pigi (ühik: mm)

4

Piksli konfiguratsioon / LED-lampi kapseldus tüüp

2121

Skannimismeetod

1/16

Piksli tihedus (ühik: pikslid / ㎡)

62500

Mooduli täisvõimsus (L × H) (ühik: piksel)

64 × 32

Mooduli üldmõõde (L × H) (ühik: mm)

256 × 128

Mooduli üldmõõde (ühik: ㎡)

0,032768

Kabinetti pikkus resolutsioon (ühik: moodul)

3

Kabineti kõrguse resolutsioon (ühik: moodul)

6

Kogu suurus (L × H) (ühik: mm)

768 × 768

Kogu suurus (ühik: ㎡)

0,589824

Kogu lahutusvõime (L × H) (ühik: piksel)

192 × 192

Värvi töötlemise tase (ühik: bit)

16 bitti

Värske sagedus (hz)

4800

Heledus: nits

900

Mooduli kaal (ühik: KG / moodul)

0,246

Moodul Maksimaalne energiatarbimine (ühik: W / moodul)

16.4

Mooduli maksimaalne vool (ühik: A / moodul)

3.3

Kabineti kaal (üksus: KG / kabinet)

14.7

P4mm813 (001) .jpg

P4mm815.jpg


Sleek & Slim disain

Kapp on õhuke ja tagumine disain on sileda servaga pind, mis muudab ohutult käepide.

1 (001) .jpg
2.jpg

Uuenduslik käepide

Käepide on uuenduslik, käepide ja lai, hõlpsasti käsitsetavaks.

Eesmine ja tagumine hooldus

See muudab teid moodulite eemaldamiseks ilma

kõik tööriistad ja hoia ekraan nii eest kui ka tagant.

3.jpg
4.jpg

Toetamine nii esi- kui ka tagumiste hooldustööde jaoks.

Ühtne värv ja kõrge kontrast tagavad selge ja terava pildi.

Kõrge täpsusega die-casting alumiiniumpaneel tagab kõrge tasasuse ja kogu ekraani sujuvuse.

Hea hajumisega ventilaatorita disain tagab mürasummutava efekti.

Kerge ja õhuke paneel on kerge käsitseda ja transportida.

Kõrge stabiilsus ja töökindlus pikendavad LED-ekraani eluea pikkust.

1 (001) .jpg


2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

Kogege erinevust väga laia vaatenurgaga

160-kraadine horisontaalne ja vertikaalne vaatenurk: alati on kõige loomulikum ja selge pilt, olenemata sellest, kust suund on näha

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg


KKK-d

Kõige enam küsitud küsimused on, kuidas arvutada LED-ekraani maksimaalset energiatarbimist. Noh, kõigepealt, peaksite teadma sisendvoolu ja LEDide pinget. Teoreetiliselt töökeskkonnas on LEDi suurim sisendvool 20 mA ja LED-de pinge on 5 V. Kuid tegelikkuses ei pruugi LEDi vool jõuda 20mA-ni. Nii et LED-i energiatarve on 20mA x 5V = 0.1W. Nii on väga lihtne, kuidas arvutada ühe LED-i energiatarbimist.

LED-ekraanide piksli konfigureerimine

Ja teiseks, mida peaks teadma, on piksli konfiguratsioon ja ruutmeetri resolutsioon. Kui saadate need andmed, saate teada, kui palju LEDid on LED-ekraanil saadaval. Näiteks võtame LED-ekraani P16mm piksli sammuga, piksli konfiguratsioon on 2R1G1B, mis tähendab, et iga piksel koosneb kahest punasest LED-st, ühest rohelistest LED-idast ja 1 sinist LED-st. See tähendab, et igal pikslil on 4 LED-i. Ja 16-tollise LED-ekraani ruutmeetri resolutsioon on 3906 pikslit, mis tähendab, et ühes ruutmeetris on kokku 3906 pikslit. Eelnevate andmete kohaselt on arvutus järgmine: 4 x 3906 = 15 624 kogu LED ruutmeetri kohta.

Maksimaalne energiatarbimine

LED-ekraanile on seatud kaht liiki juhtimismeetodeid, mis on pidev staatiline sõidumeetod ja skannimisviis. Esmalt selgitame, kuidas maksimaalse energiatarbimise ja 16-millimeetrise LED-ekraani keskmise energiatarbega arvutada, kasutades pidevat staatilist voolutamist.

Constant Static Current Driving Method

Maksimaalne 16-tolline LED-ekraani energiatarve on 15624 x 0.1W = 1.56Kw pero ruutmeetri kohta. Keskmine elektritarbimine on 1,56 kW / 2 = 780 W. See arvutusviis on staatiline konstantse voolu juhtimise LED-ekraan.

Skannimise juhtimismeetod

LED-ekraani skannimise juhtimiseks peate silmas pidama, et sellel on 1/4 sõidu, 1/8 sõidu või 1/2 sõitmine. Näiteks 6 mm sise-LED-ekraan on tavaline sõidumeetod 1/8, nii et kui arvutate vastavalt ülaltoodule, on maksimaalne 6-tolline sise LED-ekraani energiatarve äärmiselt kõrge ja annab meile üle 8Kw ruutmeetri kohta. Kuid tegelikkuses pole see õige, põhjus on see, et peate kogu arvutuse tulemuse jagama 8-ga, sest sõidumeetod on 1 üle 8 (1/8) ja sellisel juhul saate maksimaalse energiatarve 1,1 kW kohta ruutmeeter.

Suhe heleduse ja vaatenurga vahel

Mis vahe on heleduse ja vaatenurga vahel? Noh, sõltuvalt keskkonnast (siseruumides või väljas), kus on paigaldatud LED-ekraan, on LED-ekraani nõutav heledus kontrastsuse keskkonnas erinev.

Indoor LED-ekraani ja välise LED-ekraani erinevus Heledus ja vaatenurk

Indoor LED ekraan küsib madalamat heledust, kuid nõuab suurt vaatenurka. Teisest küljest vajab väljas LED-ekraan kõrgemat heledust ja ka palju paremat halli klassi. Seetõttu ei näita välis LED-ekraan vaatenurga taotlust siseruumides asuva LED-ekraaniga, tavaliselt vahemikus ± 35 - ± 50 kraadi.

Suhe heleduse ja vaatenurga vahel

Kui vaatenurk muutub madalamaks, on heledus suurem või vastupidi. Kui heleduse ja keskkonna heleduse kontrastsussuhe on kõrgem, on esitusjõudlus rohkem värviline. Kuid kui heledus on liiga kõrge, on see inimese silmale halb ja raiskab palju rohkem energiatarbimist. Samuti toodetakse palju rohkem soojust ja siis muutub temperatuur märksa kõrgemaks. Selle tagajärjel väheneb vedru kiibi heledus palju kiiremini ja loomulikult lüheneb selle eluiga.


Hot Tags: P4mm SMD HD LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like