P3.91mm Indoor UHD rendi LED ekraan

P3.91mm UHD väike pikslite kõrgus siseruumides. LED-ekraan ERALED Kahepoolne esipaneeliga hooldus. Mitmefunktsiooniline kaabli kasutamine. Indoor Rental LED-ekraan koos uusima survevalu alumiiniumkappiga on tööstusharu juhtiv LED-ekraan, mille eeliseks on: Esi- ja tagasi kaks ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

P3,91mm UHD väike pikslitüüp Indoor Rental LED ekraan

Piksli pigi (ühik: mm)

3,91

Piksli konfiguratsioon / LED-lampi kapseldus tüüp

2121

Skannimismeetod

1/16

Piksli tihedus (ühik: pikslid / ㎡)

65410

Mooduli täisvõimsus (L × H) (ühik: piksel)

64 x 64

Mooduli üldmõõde (L × H) (ühik: mm)

250 x 250

Mooduli üldmõõde (ühik: ㎡)

0,0625

Kogu suurus (L × H) (ühik: mm)

500 × 500

Kogu suurus (ühik: ㎡)

0,25

Kogu lahutusvõime (L × H) (ühik: piksel)

128 x 128

Värvi töötlemise tase (ühik: bit)

16 bitti

Värske sagedus (hz)

4800

Heledus: nits

800

Mooduli kaal (ühik: KG / moodul)

0,563

Moodul Maksimaalne energiatarbimine (ühik: W / moodul)

50,0

Mooduli maksimaalne vool (ühik: A / moodul)

10.0

Kabineti kaal (üksus: KG / kabinet)

6.3

P3.91mm734(001).jpg

P3.91mm736(001).jpg

ERALED Kahepoolne küljeühendus esi-ja tagaküljel Kaabel-vabad multi-funktsionaalne kasutamine Indoor Rental LED-ekraan koos uusima survevalu alumiiniumkappiga on tööstusharu juhtiv LED-ekraan, mille eeliseks on:

Esi- ja tagapoolne kahepoolne hoolduskapp: mugav monteerida ja lahti võtta / hoolduskanalit pole vaja

Sujuv ja kõrge täpsus, täiuslik tasasus

Suurepärane soojuse hajumine

Fan vähem Vaikne operatsioon

Kõrge värskendusega, kõrge kontrastsuse ja kõrge mustade heledusega

Ulatuslik vaatenurk

Multifunktsionaalne kappide disain, mis sobib kõigile sise- ja välistingimustes peavoolu rendimudelitele, sealhulgas siseruumide rent P2.84, P2.98, P3.91, P4.81, P5.95, P.6.25mm ja välireklaam P3.91mm, P4 .81mm

Omadused:Sleek & Slim disain

Kapp on õhuke ja tagumine disain on sileda servaga pind, mis muudab ohutult käepide.

1.jpg
2.jpgUuenduslik käepide

Käepide on uuenduslik, käepide ja lai, hõlpsasti käsitsetavaks.

Kasutajaliidese LCD ekraan

Tagaküljel on vedelkristallekraan, mis näitab pinget, temperatuuri, kappide kasutusaega iga kasutatava aja ja kasutusaja kohta. Toite- ja signaalilambid näitavad juhtpaneeli olekut.

3.jpg
4.jpgKahekordne andmesideühendus

Kapidil on porti ühendav vabatahtlik teave

Tagakasti taga saab seda kasutada, kui see ei vasta standardile.

Andmeid ja toitekaablit pole

Kõik on ühendatud pin-tüüpi pesaga. Kaabli tasuta disain muudab selle paigaldamise kiireks ja stabiilseks andmeedastuses / jõuülekandes.

5.jpg
6.jpg


Kahekordne kinnitusmoodul

Moodulid on fikseeritud magnetiga ja kruviga kiireks monteerimiseks ning paigaldamiseks vajalikud tööriistad.
Eesmine ja tagumine hooldus

See muudab teid moodulite eemaldamiseks ilma

kõik tööriistad ja hoia ekraan nii eest kui ka tagant.

7.jpg
8.jpg

Mõlemad sobivad

rippuvad ja virnastavad paigaldusSeadistav konstruktsioon, mis aitab teil paigaldada ekraani maapinda või riputada ilma igasuguste tööriistadeta.

Kiire kokkupanek ja lahtivõtmine

Ekraani paigaldamiseks pole vaja tööriistu.

Super kerge: 40% kergem kui tavaline alumiiniumkapp

Super slim: suure tugevusega, õhukesem kui tavaline alumiiniumist kapp disainis, õhem 30%;

Kiire jahutamine: suurepärane soojuspaisumisvõime, et kaitsta mooduli ahelat

Häireteta sekkumine: spetsiaalne elektromagnetiliste häirete funktsioon

Suur tugevus: tõmbekatse 300KG saavutamiseks, tugevam kui tavapärasest alumiiniumist korpus

Lihtne paigaldus: Spetsiaalne kiire lukk vajab ainult ühe korpuse paigaldamiseks 20 sekundit

Kõrge täpsusega: õmblusteta plekkide tegemine pärast CNC töötlemist, suure täpsusega valatud kangaga saavutab terve ekraani kõrge tasasuse ja sujuvuse.

Kõrge universaalsus: saab paigaldada suvalise aukude töötlemise, sise-ja välistingimustes

Lihtne hooldus: saadaval on hooldatav juurdepääs hooldusele; Toetamine nii esi- kui ka tagumiste hooldustööde jaoks.

Kõrge hinnaga: täielik tootmis- ja tarneahel

Uuenduslik käepide: käepide on uuenduslik, käepide ja lai, hõlpsasti käsitsetavaks.

Lühike ROI: Super Light ja õhuke, mis tähendab Lihtne käsitseda, transport ja madalate hindadega kokkupanek ja lahti võtmine, mis maksimaalselt teie madalaima maksumusega tulu ja lühendavad ROI-d

Ühtne värv ja kõrge kontrast tagavad selge ja terava pildi.

Hea hajumisega ventilaatorita disain tagab mürasummutava efekti.

Kõrge stabiilsus ja töökindlus pikendavad LED-ekraani eluea pikkust.

Energiasääst :

50% energiasääst, kus on väga väike võimsus, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähene pikselid;

Lai taotlus ja lühike ROI :

Kõrge eraldusvõime, kõrge heleduse ja energiasäästmise eelised muudavad selle mitmekülgseks kasutamiseks, näiteks: välireklaamide ja siseruumide reklaami, rentimise ja ürituste korraldamine ja lavastamine, veoautode reklaami reklaamimine, posterreklaam, valitsuse ja kommertsreklaam; Spordistaadioni otseülekanded ja perimeetri bännerireklaam jalgpallistaadioni, korvpalli staadioni, pesapalli- ja pehmejälgistaadioni, Hockey staadioni, Aquatics'i ja Natatoriumi staadioni jaoks; digitaalsed tulemustabelid, stendid ja videovalve, sõnumi näidud, helisüsteemid jne.

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus :

5000: 1 Contrast Ratioa väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 3840HZ High Frequencya väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video retranslatsioon. 16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust.

Esimese klassi LED-kiip :

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvarite pika eluea pikkust kasutusaega.

Päikesepunaset pikaajaline kõrge kalibreeritud heledus ja heledus :

LED-ekraani 6000 nitsi heleduse võimsus kogu toote eluea jooksul, luues ainsa tõelise päevavalguse vaatega lahenduse, tagades selge ja elava pildikvaliteedi isegi otsesel täispöördevalgusel päikesevalgusel, et saaksite meelitada rohkem vaatajaskonda, et oma LED-ekraani investeeringut saaks lühikese investeeringutasuvuse.

Lihtne paigaldamine, kasutamine ja hooldus :

Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese.

Mugav hooldus :

Eesmise ja tagumise kabiiniga ligipääsu tagamine muudab hooldustöö väga mugavaks ja odavaks, et aidata teil keskenduda oma turunduse edendamise põhitegevusele rohkem aega ja energiat.

24/7/365 Kuva tervis :

Valikulise kuva seire suurendab ekraani tööea ja pakub kohest vastust, kui ilmnevad vead.

ERALED kuvar on kiirelt kasvav energiasäästlikkus, kõrgtehnoloogilised rohelised tooted, mis tänapäeval praeguste traditsiooniliste toodete kohal aset leiavad. Võite ignoreerida LED-ekraani olemasolu. Kuid LED-ekraan ei ignoreeri kunagi teid! LED-ekraan ilmub igas maailma nurgas ja puudutab meid iga sekundiga. Me elame ja puutume LED-ekraaniga iga sekundi jooksul, isegi kui me ei tea, et seda nimetatakse LED-ekraaniks.

LED-ekraan moderniseerib meie elu, meie linna, meie linna. See on nii mood, et kui olulisi sündmusi hoitakse ilma LED-ekraanita. Seda nimetatakse "välja", "ebaõnnestunud" jne

Igal kesklinnal, tänaval, poes, koolis, kirikus, aknas paigaldati ka hiiglane LED-ekraan nüüd!

LED-ekraan on iga riigi keskse televisiooni jaama jaoks vajalik põhivarustus. Igal väikelinnas oleval telejaamal on praegu tohutult LED-ekraan!

LED-ekraan on ka iga olulise spordistaadioni jaoks vajalik alusvarustus. Pole tähtis, kas NBA või jalgpalli maailmameistrivõistluste LED-ekraan on alati vajalik varustus. Isegi mõned spordialad, mida te kunagi ei hooli, on samuti varustatud LED-ekraaniga, näiteks: sulgpall, tennis, jalgpall, võrkpall, gobalall, pehmepall, kiirball, käsi-ball, ragbi, aikido, suusatamine, maadlus, vibulaskmine, beagling, ujumine, kleit sport, tantsimine, võltsimine, kalapüük, golf, haarangud, võimlemine, jäähoki, hurling, judo, võidusõit, tennis, matkamine jne.

Isegi rohkem ja rohkem takso-topsid olid varustatud LED-ekraaniga nüüd!

Kuid mis on LED-ekraan lõpuks?

LED-ekraan on videokaamera, mis kasutab valgust kiirgavaid dioode. LED-paneel on väike ekraan või suurema ekraani või ekraani komponent. Neid kasutatakse tavaliselt väljapoole kauplusmärkide ja stendide kujul ning viimastel aastatel on ka ühistranspordis kasutatavad sihtkohaksignaalid sageli kasutusel. Valgustuse vormis kasutatakse mõnikord LED-paneeli üldvalgustuse, ülesannete valgustuse või isegi lavalivalguse asemel ekraanil.

LED-ekraani tüübid

On olemas kahte tüüpi LED-paneelid: tavapärased (kasutades diskreetseid LED-e) ja pinnale paigaldatud (SMD) paneele. Enamik välitingimusi ja mõned sisetingimustes kuvarid on üles ehitatud diskreetsetele LEDidele, mida nimetatakse ka individuaalselt paigaldatud LEDidele. Punaste, roheliste ja siniste dioodide klastrit juhitakse kokku, moodustades täisvärvilise piksli, tavaliselt ruudukujulise kujuga. Need pikslid paiknevad ühtlaselt üksteisest ja mõõdetakse keskpunktist, et saavutada absoluutne pikslite eraldusvõime. Maailma suurim LED-ekraan on üle 1,500 jalga (457,2 m) pikk ja asub Las Vegases, Nevada, mis hõlmab Fremont Street'i kogemust. Kõige suurema LED-televiisori maailmas on Cowboysi staadioni Center Hung videokuvar 160-ga (49-ga 22-meetrine), 11 520-ruutjalg (1,070 m2).

Enamik siseruumides kuvatakse turul, kasutades SMD-tehnoloogiat - trend, mis nüüd laieneb väliturule. SMD piksel koosneb kiibistikku paigaldatud punastest, rohelistest ja sinistest dioodidest, mis seejärel paigaldatakse juhi PC-plaadile. Üksikud dioodid on väiksemad kui tihvti pead ja asetsevad väga tihedalt koos. Erinevus seisneb selles, et maksimaalne vaatluskaugus väheneb sama resolutsiooniga diskreetse dioodi ekraanilt 25% võrra.

Siseruumides kasutatakse üldiselt SMD-tehnoloogial põhinevat kuva, mille minimaalne heledus on 600 kandelat ruutmeetri kohta (cd / m², mõnikord mitteametlikult nitsid). See on tavaliselt korporatiivsetele ja jaemüügitaotlustele enam kui piisav, kuid kõrgel ümbritseva keskkonna heleduse tingimustel võib nähtavuse jaoks olla vajalik suurem heledus. Moodsad ja autonäitused on kaks näidet heledustaseme valgustuse kohta, mis võivad vajada suuremat LED-heledust. Vastupidiselt sellele, kui televisioonisstuudi komplektiga tehtud pildil võib ilmuda ekraan, nõutakse sageli madalama heleduse tasemega madalamate värvitemperatuuride puhul (tavaliste näidikute valge punkt on 6500 kuni 9000 K, mis on palju tumedam kui tavaline valgustus televiisoritootmises).

Kasutamiseks välitingimustes on enamiku olukordade jaoks vaja vähemalt 2000 cd / m², samas kui suurema heleduse tüübid kuni 5000 cd / m² suudavad ekraanil otseselt päikesevalgust paremini toime tulla. (LED-paneelide eredust saab vajadusel vähendada kavandatud maksimumist.)

Suurte ekraanipaneelide jaoks sobivad asukohad on tuvastatud selliste tegurite kaudu nagu nägemispiirkond, kohaliku omavalitsuse planeerimisnõuded (kui seade peab olema pooleldi püsiv), sõiduki juurdepääs (ekraaniga veoautod, veoauto monteeritud näidikud või kraanad), kaabel töötab võimsuse ja video jaoks (arvestatakse nii kaug- kui ka tervise- ja ohutusnõudeid), võimsust, maa sobivust ekraani asukohale (kui puuduvad torud, madalad äravoolud, koopad või tunnelid, mis ei pruugi olla võimelised toetama suured koormused) ja õhuliinid.


Hot Tags: P3.91mm siseruumides UHD rentimine LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like