P10mm HD LED ekraan

Super kerge: 40% kergem kui tavapärasest alumiiniumist kapp Super slim: suure tugevusega, õhukesem kui tavaline alumiiniumkapp disainis, umbes 30%; Kiire jahutamine: suurepärane soojuseraldusvõime, et kaitsta mooduli vooluahelat. Vastupidavus häiretele: eriline anti-elektromagnetiline ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

P10mm UHD väike pikslipigi siseruumides LED-ekraan

Piksli pigi (ühik: mm)

10

Piksli konfiguratsioon / LED-lampi kapseldus tüüp

3528

Skannimismeetod

1/4

Piksli tihedus (ühik: pikslid / ㎡)

10000

Mooduli täisvõimsus (L × H) (ühik: piksel)

32 × 16

Mooduli üldmõõde (L × H) (ühik: mm)

320 x 160

Mooduli üldmõõde (ühik: ㎡)

0,0512

Kogu suurus (L × H) (ühik: mm)

640 × 640

Kogu suurus (ühik: ㎡)

0,4096

Kogu lahutusvõime (L × H) (ühik: piksel)

64 x 64

Värvi töötlemise tase (ühik: bit)

16 bitti

Värske sagedus (hz)

4800

Heledus: nits

1300

Mooduli kaal (ühik: KG / moodul)

0,384

Moodul Maksimaalne energiatarbimine (ühik: W / moodul)

20.5

Mooduli maksimaalne vool (ühik: A / moodul)

4.1

Kabineti kaal (üksus: KG / kabinet)

10.2

P10mm725 (001) .jpg

P10mm726.jpg

Super kerge: 40% kergem kui tavaline alumiiniumkapp

Super slim: suure tugevusega, õhukesem kui tavaline alumiiniumkapp disainis, umbes 30%;

Kiire jahutamine: suurepärane soojuspaisumisvõime, et kaitsta mooduli ahelat

Häireteta vältimine: eriline elektromagnetiliste häirete funktsioon

Suur tugevus: tõmbekatse 300KG saavutamiseks, tugevam kui tavapärasest alumiiniumist korpus

Lihtne paigaldus: Spetsiaalne kiire lukk, ainult ühe kapi paigaldamiseks on vaja 20 sekundit

Kõrge täpsus: õmblusteta plekkide tegemine pärast CNC töötlemist. Täppis-täitematerjali valguskamber tagab kogu ekraani kõrge tasasuse ja sujuvuse.

Kõrge universaalsus: saab paigaldada suvalise aukude töötlemise, sise-ja välistingimustes

Lihtne hooldus: saadaval on hooldatav juurdepääs hooldusele; Toetamine nii esi- kui ka tagumiste hooldustööde jaoks.

Kõrge hinnaga: täielik tootmis- ja tarneahel

Uuenduslik käepide: käepide on uuenduslik, käepide ja lai, hõlpsasti käsitsetavaks.

Lühike ROI: Super Light ja õhuke, mis tähendab Lihtne käsitseda, transport ja madalate hindadega kokkupanek ja lahti võtmine, mis maksimaalselt teie madalaima maksumusega tulu ja lühendavad ROI-d

Ühtne värv ja kõrge kontrast tagavad selge ja terava pildi.

Hea hajumisega ventilaatorita disain tagab mürasummutava efekti.

Kõrge stabiilsus ja töökindlus pikendavad LED-ekraani eluea pikkust.

P10mm2212.jpg

Sleek & Slim disain

Kapp on õhuke ja tagumine disain on sileda servaga pind, mis muudab ohutult käepide.

1.png
Uuenduslik käepide

Käepide on uuenduslik, käepide ja lai, hõlpsasti käsitsetavaks.

Toetamine nii esi- kui ka tagumiste hooldustööde jaoks.

Ühtne värv ja kõrge kontrast tagavad selge ja terava pildi.

Kõrge täpsusega die-casting alumiiniumpaneel tagab kõrge tasasuse ja kogu ekraani sujuvuse.

Hea hajumisega ventilaatorita disain tagab mürasummutava efekti.

Kerge ja õhuke paneel on kerge käsitseda ja transportida.

Kõrge stabiilsus ja töökindlus pikendavad LED-ekraani eluea pikkust.
2.png

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

Kogege erinevust väga laia vaatenurgaga

160-kraadine horisontaalne ja vertikaalne vaatenurk: alati on kõige loomulikum ja selge pilt, olenemata sellest, kust suund on näha

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg

Kui palju LED-ekraan või LED-ekraan maksavad?

LED-ekraani, LED-ekraani või elektroonilise stendi hind või maksumus sõltub kahest muutujast. Need kaks muutujat on LED-ekraani kogumaht ja LED-ekraani üldine lahutusvõime.

LED-ekraani kogusumma: mida suurem või suurem on LED, seda suurem on hind. Hinnad põhinevad USD / m², mis tähendab, et kui kogusumma on 24 m2, siis korrigeeritakse seda hinda 24 korrutise maksumusega ruutmeetri kohta.

Displei kogu lahutusvõime: mida rohkem piksleid või rohkem LED'e on Display, seda suurem on hind. Näiteks kui ekraan on 12 ruutkilomeetri ja 49 000 pikslit, on see odavam, kui LED-ekraan on 12 ruutkilomeetrit ja 120 000 pikslit. See tuleneb sellest, et kõrgema hinnaga kuvatakse displeile rohkem LED-lampe. Kuid teisest küljest, mida rohkem LED-e on ekraan, seda kõrgem on videod ja pildid, mida LED-ekraan avaldab.

Miks LED-ekraanil on erinevad kulud ja hinnad?

Kõik sõltub klientide vajadustest. Mõned kliendid soovivad, et avalikkus näeks oma LED-ekraani kauguselt 10 meetrit kaugemale ja teised 20 meetrit ja edasi. Mida suurem eraldusvõime ruutmeetri kohta on ekraanil, seda lähemal on vaatluskaugus ilma üksikasjadega kaotamata. Selleks peame alati kliendilt vastama mitu küsimust, et määrata õige LED-ekraani suurus ja resolutsioon ning tulla õige ettepanekuga. Miski pole eelnevalt kindlaks määratud, vaid põhineb kliendi vajadustel.

Kui soovite teada, millised on meie ruutmeetri hinnad, siis andke meile teada ja helistage meile või võtke meiega ühendust e-kirja või veebivestluse kaudu. Saame saata teile meie hinnad ja saate aru, milline on Teie eelarve jaoks sobiva LED-ekraani õige suurus ja õige resolutsioon.

Mis on LED-ekraani värskendussagedus?

LED-ekraani värskendussagedus on sekundite arv, mida LED-ekraan riistvaral joonistab. See erineb kaadrisageduse mõõtmisest, kuna LED-ekraani värskendussagedus sisaldab identsete kaadrite korduvat joonistust, samas kui kaadrisagedus mõõdab, kui sageli võib videoallikas toita ekraanile kogu uue kaadri raami.

Näiteks enamik filme projekteerib ennast ühelt kaadrist teisele 24 korda. Kuid iga raami valgustatakse kaks või kolm korda enne järgmise raami projitseerimist, kasutades selle laterna ees olevat katikut. Selle tulemusena töötab videoprojektor 24 kaadrit sekundis, kuid selle värskendussagedus on 48 või 72 Hz.

Suurendage värskendussagedust LED-ekraani heleduse vähendamiseks

LED-ekraanil suurendab värskendussagedus heledust, vähendades seeläbi silmade pinget. Siiski, kui värskendussagedus on määratud kaugemale sellest, mis on soovitatav LED-ekraanile, võib ekraanile tekkida kahju.

Tavaliselt on meie LED-ekraanil LED-ekraanil värskendussagedus üle 300 Hz, mis on rohkem kui 5 korda tavapärase katoodtelevisiooni värskendussagedus, mis on 50 Hz (PAL ja SECAM) või 60 Hz (NTSC). Jalgpalliväljakutel (stadioni LED-ekraan ja perimeetri LED-ekraan) meie LED-ekraan võib jõuda värskendussageduseni üle 800 Hz, mis tähendab, et nad ei näidata videokassaga salvestamise ja televisiooni kaudu edastatavate videoteekraanide puhul ühtki heledust.

Mis on meie LED-ekraani eluea pikkus?

Meie LED-ekraani eluiga on üle 100 000 tunni, kuid see sõltub sellest, kuidas klient oma LED-ekraani eest hoolitseb ja kuidas seda kasutatakse. Kui LED-ekraani eluiga jõuab 100 000 tunnini, tähendab see seda, et LED-ekraani LED-de heledus on umbes 50% sellest esialgsest heledusest, sõltuvalt mitmest tegurist, mis suurendavad LED-ekraani eluiga või jõuda 100 000 tunnini.

Kõige olulisemad tegurid on järgmised:

LED-ekraan hooldus

LED-ekraan Temperatuur

LED-ekraan Power Protection

LED kiibipakend

LED-ekraan hooldus

Hooldus on väga oluline tegur, tolmukeskkond nõuab LED-ekraanile sagedamini hooldust kui puhast keskkonda. LED-kiibi jootmine võib kuivada ja puruneda, mis nõuab sageli selliste detailide muutmist nagu LED moodulid ja kaartide vastuvõtt.

LED-ekraan Temperatuur

LED-ekraani temperatuur on väga oluline, et hoida seda jahtuda. Kuumades keskkondades on mõistlik paigaldada LED-ekraanile jahutussüsteem, et vältida ülekuumenemist.

LED-ekraan Power Protection

Elektrilised piigid võivad elektrilistele komponentidele suurema jõu avaldada, mis vähendab eluiga. On mõistlik paigaldada kaitse, mis võib piike kontrollida.

LED kiibipakend

LED-kiibi pakkematerjal on ka väga oluline muutuja, mis määrab LED-ekraani eluea. Näiteks raud on vähem elu kui cuprum LED pakette. Lisaks raud on rohkem söövitav kui kroom.

LED-ekraani ja LED-ekraani efektiivne kaugus

Selles artiklis selgitame täisvärviliste LED-ekraanide ja LED-ekraanimissignaalide efektiivset kontrollvahemikku tavalise võrgukaabli abil. Üldiselt on LED-ekraani signaali kaabel RJ45, mis on standardne võrgukaabel. Juhtimiskaugus võib ulatuda kuni 100 meetrini, mis on enamiku klientide jaoks piisav. LED-ekraan paigaldatakse koos struktuuriga, mille funktsiooniks pole mitte ainult LED-ekraani varukoopia ja kaunistamine, vaid ka LED-ekraani struktuuris või LED-ekraani struktuuri lähedal, kus arvuti paigutatakse LED-ekraani juhtimiseks.

Majandus LED ekraan Kontrolli

LED-ekraani juhtimise kõige ökonoomsem viis on põhiline RJ45 signaali kaabel. Kuid mõne konkreetse kliendi puhul ei lase juhtarvuti läheduses LED-ekraani, kuna see ei sobi neid LED-ekraani läheduses oleva sisu muutmiseks ja programmeerimiseks. Need kliendid taotlevad pikemat kontrollvahemikku. Selles olukorras valitakse kiudoptiline lahendus. Sellisel viisil võib juhtimiskeskus kaugjuhtimispuldist LED-ekraanilt juhtimisruumi, kus juhtimisarvuti on paigutatud, kuni 10 km või isegi rohkem. See toob kaasa suhtelised suured kulud, mis ei too majanduslikku lahendust.

Tavaliselt saab LED-ekraani ja LED-ekraani, mida saab pikema aja jooksul juhtida, valida Interneti-ühenduse. See kehtib ainult siis, kui mõlema asukoha jaoks on internetiühendus LED-ekraani juhtimiseks ja arvuti juhtimiseks saadaval. Me soovitame juhtida LED-ekraani kaugjuhtimise teel interneti kaudu.

LED-ekraan kaugjuhtimisega

Enamiku rakenduste jaoks edastatakse juhtpaneeli signaal LED-ekraanile RJ45-kaabli abil. 100 meetri kaugus on enamuse klientide jaoks enamikule klientide nõudmistele ja kõige majanduslikumalt piisav. Kuid mõned kliendid sooviksid ekraani juhtida kaugemal kui 100 meetrit või isegi tuhandeid Km. Sellistel juhtudel valitakse kaugjuhtimispult interneti kaudu.

Selleks et mõista kaugjuhtimisega juhtida LED-ekraanit interneti kaudu, on teil vaja järgmist.

Interneti-ühendus on mõlemas kohas nii LED-ekraanil kui ka arvuti kontrollimiseks;

Kaks arvutit, üks LED-ekraanile ja teine, et juhtida LED-ekraani kaugjuhtimisega.

Lõpuks tutvustame signaaliülekannet lihtsal viisil. Enamiku inimeste jaoks pole kummaline teada, et üks arvuti saab interneti kaudu teise arvutiga juhtida. LED-ekraani kaugjuhtimispuldi oluline element on sama. Kuid meie tarkvara kombineerib ja seab juhtimise mugavaks meetodiks. Ja operaator saab kergesti juhtida ekraani üsna kaugel. Üksikasjaliku teabe saamiseks küsige meie juhtimissüsteemi käsiraamatu müügist.


Hot Tags: P10mm HD LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like