Külalislahkuse LED-ekraan

Külalislahkuse LED-ekraan

Külalislahkuse LED-ekraan Saate oma koha elada läbi interaktiivsete visuaalse külalislahkuse LED-ekraanide! Kujutlege, et teie külalisi tervitatakse suurte LED-ekraaniga isikupärastatud sõnumiga, kui nad kõndisid kohtumispaigaks. Või ehk interaktiivne põrand, mis süttib kujunditega, mis loovad huvitava ja ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Külalislahkuse LED-ekraan

Tooge oma elu läbi interaktiivsete visuaalse külalislahkuse LED-ekraanide kaudu!


Kujutlege, et teie külalisi tervitatakse suurte LED-ekraaniga isikupärastatud sõnumiga, kui nad kõndisid kohtumispaigaks. Või ehk interaktiivne põrand, mis süttib kujundusega, luues huvitava ja dünaamilise atmosfääri teie üritusele. ERALED LED tehnoloogiaga on kõik võimalikud.


Teie sündmuse või kohtumise kogemus algab hetkest, kui teie külalised näevad esimest korda teie saali, ja teile on unustamatu kogemuse loomine. Meie ettevõte on töötanud kohtades üle kogu maailma, luues kohandatud LED-ekraanid klientidele, kes soovivad külastada oma külalistele põnevat ja dünaamilist atmosfääri.


ERALDATAV PRANTSUSMAA

ERALED LED tehnoloogia pakub kvaliteeti, usaldusväärsust ja meeldejäävaid funktsioone kõigis meie meelelahutuskohtades ja -üritustes spetsiaalselt kavandatud toodete jaoks, sealhulgas:


SISE- / VÄLISKESKUS

Sise- ja välistingimustes kasutatavad LED-rakendused, mis on spetsiaalselt loodud teie kohtumispaigale.

CMS

Lihtsad sisuhaldussüsteemid, mis loovad dünaamilise digitaalse tehnoloogia jaoks uued mõõtmed, võimaldades reaalajas edastada elusaid andmeid ja kasutaja loodud sisu veebisaitidelt / sotsiaalmeediast.

KOHUSTUSLIK

Värskeima visuaalse tehnoloogia pakkumine, mida saab kohandada igasuguse kuju, suuruse või kõveraga, mida saab paigaldada või paigaldada mis tahes suured või väikesed kinnitusdetailid.

LED EKSPERTID

Tööstuslike ekspertide nõuanded positsioneerimise ja parimate vaatlusplatvormide kohta, et kommenteerida teie ERALEDi LED-ekraani sõnumit.

CREATIVE TEAM

Juurdepääs ERALEDi loomingulisele meeskonnale ainulaadse ja kohandatud LED-ekraani kujundamiseks.

SUPERIOR VISUAALID

Kõik tooted on valmistatud peened pikslitugevusega, pakkudes suurepäraseid visuaalseid efekte, erksaid värve ning kaasates külastajaid ja külastajaid.

ONE STOP SHOP

Kogemused mitmetasandiliste meelelahutuskohtade, nagu teemapargid, muuseumid, kasiinod, klubid, baarid ja restoranid, kohandatud LED-ekraanide projekteerimine, valmistamine ja paigaldamine.

Efektiivne disain

Süsteemid, mis on energiatõhusad ja keskkonnasõbralikud ning tekitavad vähese soojuseralduse.

ERALED LED tehnoloogia töötab koos teiega, et tagada külastajate kaasamine ja pingestamine kogu nende kogemuse jooksul. Lõppkokkuvõttes on teie külalised meelelahutust ja paremat viisi oma entusiasmi julgustada kui uuenduslike ja visuaalsete LED-ekraanide abil.

Hot Tags: külalislahkuse juhtiv ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like